دانلود کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید

کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید اثر دارن هاردی، به شما کمک می‌کند خواسته‌ها و آرزوهای خود را کشف و سپس عملی کنید و به تحقق تحول واقعی در زندگیتان برسید. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) یکی از مطرح‌ترین اساتید موفقیت و تحول فردی و سازمانی در دنیای امروز است. کتاب اثر مرکب او چنان شوق و استقبالی از سوی مخاطب جهانی (از جمله مخاطب ایرانی) در پی داشته که او را به چهره‌ای بی‌بدیل در این حوزه تبدیل کرده‌ است. آموزه‌های او به قدری ساده هستند که هرکسی توان اجرای آن را در خود می‌بیند و چون این آموزه‌ها را به کار ببندد، تاثیری شگفت‌‌آور را در تمامی بخش‌های زندگی خود مشاهده خواهد کرد و نتیجه‌اش رقم خوردن زندگی مطابق اهداف و آرزوهایی‌ست که فرد در گذشته آن‌ها را جزو محالات و خیالات قلمداد می‌کرده‌ است. بخشی از مهم‌ترین این آموزه‌ها را می‌توانید در این کتاب صوتی آموزشی به دست آورید.

دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال 2015 ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

در قسمتی از کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید می‌شنویم:

«همیشه تلاش نهایی است که پیروزی را تعیین می‌کند. ثانیه‌های آخرِ یک بازی یا روز، فرق بزرگ را ایجاد می‌کند. در یک مسابقه ورزشی، آخرین ضربات به توپ، برنده را تعیین می‌کند که همان پایانی بزرگ در راه پیروزی است.

همه شروع می‌کنند. همه سال را محکم و قوی شروع می‌کنند. همه برنامه‌ی رژیم غذایی دارند. همه برنامه‌ی ورزشی دارند. همه تمرین‌هایی را شروع می‌کنند که نتایج خارق‌العاده‌ای دارد ولی این فقط استارت کار است. خیلی از افراد برای جلب مشتری برنامه‌ریزی می‌کنند، شام‌های عاشقانه با همسرشان، عادت‌های جدید و خوب ایجاد می‌کنند. اما شروع شما، تعیین‌ کننده موفقیت نیست. موفقیت همیشه با پایان تعیین می‌شود. موفقیت به کیفیت شروع نیست، به کیفیت پایان کار است و تعداد معدودی به آخر می‌رسند.

اگر به در بسته خوردید، عقب‌ نشینی نکنید. پا پس نکشید؛ آن در را بشکنید و عبور کنید و این باعث می‌شود که از بقیه متمایز باشید. پس اگر رنجی نباشه گنجی هم نیست. فقط یه مقدار بیشتر از حد توان‌تان کار انجام دهید. چند کار کوچک که در انتهای هر روز انجام می‌دهید، می‌تواند در بلند مدت اثر تصاعدی ایجاد کند برایتان بصورت اثر مرکب عمل کند.»

فهرست مطالب

۵۱ دقیقه
چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید
 ۵۰ دقیقه، ۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید

برای دانلود کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی چگونه قطعا به آرزوهایتان برسید
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۸
واقعا دارن هاردی یک نویسنده بزرگ و وصف ناشدنی است، تمام آثار او را بخوانید، چون همگی آموزنده و مفید اند.
محمد حبیب الهی
۱۳۹۷/۸/۶
واقعا هرچی بیشتر کتاب میخونم میفهمم ک همه دارن تقریبا ب یه چیز اشاره میکنن اونم اینه ک موفقیت باید برات عادت بشه و وقتی عادت شد برات خیلی راحت باورش میکنی
ظهیر الدین
۱۳۹۷/۸/۱۵
همه به این اشاره میکنن که باید هدف داشته باشی و برنامه ریزی دقیق کنی برای اهدافت و تلاش کنی و تلاش کنی و تلاش کنی،انقدر تلاش کنی تا بهش برسی! اصل زندگی همینه !!!
behnam behnam
۱۳۹۷/۸/۵
سلام
کتاب های خانم استر هیکس ام بزارید خیلی عالی میشه
ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)