دانلود کتاب صوتی ژاپن امروز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ژاپن امروز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ژاپن امروز

کتاب صوتی ژاپن امروز اثر دان ناردو، تاریخ ژاپن را از دیرباز یعنی زمانی که در یک انزوای طولانی به سر می‌برد تا ساختن ژاپن جدید مورد بررسی قرار می‌دهد و خواهیم شنید که گسترش اولیه ژاپن تا به امروز چگونه اتفاق افتاده است.

ژاپنی‌ها همواره برای کسب برتری کوشیده‌اند. هم رهبران و هم مردم ژاپن، در سرتاسر تاریخ طولانی‌شان با این اندیشه که در جهان بی‌همتا هستند، برای خودکفایی، بی‌باکی و رفاه خود اولویت قائل شده‌اند. بسیاری از آن‌ها احساس می‌کنند از دیگران تا حدودی سخت کوش‌ترند و بنابراین شایسته موفقیت بیشترند.

با توجه به این حس بی‌همتا و جدا بودن، ژاپنی‌ها به طور سنتی احساس کرده‌اند که لازم است روی پای خودشان بایستند و نمی‌توانند به دیگران متکی باشند که به تضمین موفقیت‌شان کمک کنند.

ژاپنی‌ها تقریباً همیشه روش خاص بومی خود را در انجام امور حفظ کرده‌اند. مثلاً وقتی عقایدی را از خارج (عمدتاً از چین) وام می‌گرفتند، این عقاید را متناسب با سرشت و خمیره ژاپنی تغییر می‌دادند. نتیجه این بود که مفاهیم و نهادهای وام گرفته شده خصلت منحصراً ژاپنی پیدا می‌کردند. علاوه بر این، احساس شدید غرور ملی این باور را القا می‌کرد که نسخه‌های ژاپنی به نحوی بهتر، بهسازی شده، کارآمدتر یا با قابلیت‌ترند.

بخشی از خودآگاهی ملی آن‌ها ناشی از این احساس است که ژاپنی‌ها از سایر مردمان جدا می‌مانند و از این جدایی عمیقاً احساس غرور می‌کنند.

کتاب ژاپن امروز (Modern Japan) از مجموعه‌ی تاریخ جهان است. پیش‌تر از دان ناردو (Don Nardo) کتاب صوتی امپراطوری ایران، هند باستان، جنبش زنان در آمریکا و... منتشر شده است.

مجموعه تاریخ جهان سعی دارد چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی،‌ اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین‌النهرین و مصر باستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا امروز را شامل می‌شود.

این مجموعه، نه تنها برای آشنایی خوانندگان و مخاطبانش با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه در پی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگی‌شان بخشی از سرگذشت کلی انسان‌هاست. هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخ را به خواننده ارائه می‌کند.

 ۵ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۲۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پیشگفتار: جویای مقام اولی
۲۱ دقیقه
فصل اول: دگرگونی شگفت انگیز ژاپن، دوره بازگشت میجی - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل اول: دگرگونی شگفت انگیز ژاپن، دوره بازگشت میجی - بخش دوم
۷ دقیقه
ضمائم فصل اول
۳۲ دقیقه
فصل دوم: غولی که بیدار می‌شود: گسترش یابی اولیه ژاپن
۶ دقیقه
ضمائم فصل دوم
۲۸ دقیقه
فصل سوم: از ستایش تا تشویق: گام نهادن به صحنه جهانی
۵ دقیقه
ضمائم فصل سوم
۳۱ دقیقه
فصل چهارم: آسیا برای آسیایی ها: برآمدن نظامیگران ژاپنی
۷ دقیقه
ضمائم فصل چهارم
۳۰ دقیقه
فصل پنجم: امپراتوری آفتاب: جنگ تمام عیار در اقیانوس آرام
۷ دقیقه
ضمائم فصل پنجم
۳۶ دقیقه
فصل ششم: شعله‌های شکست: ژاپن خطر می‌کند و به کلی می‌بازد
۸ دقیقه
ضمائم فصل ششم
۲۹ دقیقه
فصل هفتم: دشمن من، دوست من: اشغال پس از جنگ
۸ دقیقه
ضمائم فصل هفتم
۲۸ دقیقه
فصل هشتم: معجزۀ اقتصادی: کامیابی ژاپن امروز
۸ دقیقه
ضمائم فصل هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ژاپن امروز

برای دانلود کتاب صوتی ژاپن امروز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ژاپن امروز
mohsen ebi
۱۳۹۷/۶/۲۳
خیلی عالی هم در مطالب ارائه شده و هم در کیفیت کتاب صوتی. پیشنهاد می‌کنم حتما مطالعه بشه.
ممنون از کتابراه و تهیه کنندگان این کتاب صوتی
احمدرضا نظری
۱۳۹۸/۴/۱۷
بسیار کتاب عالی و مفیدی بود بسیار سپاسگزارم از گروه کتاب راه بخصوص خانم اکرم پریمون با کلام شیوا خودشون جذابیت کتاب دوچندان میکنند
maedeh tvs
۱۳۹۷/۴/۴
خیلیییی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)