دانلود کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خود

کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خودش، اثر بی‌نظیر دیگری از نویسنده معروف گابریل گارسیا مارکز، روایتی از واپسین روزهای سیمون بولیوار، قهرمان آزادی خواه آمریکای لاتین است. هزار تویی که نماد دشواری‌ها و موانع پیش‌ روی این رهبر جنبش‌های استقلال طلبانه در آمریکای جنوبی است. مارکز صرفا روایت تاریخ نمی‌کند و دوگانه عشق و تقدیر نقش اساسی در این رمان جذاب ایفا می‌کند.

این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

بولیوار که در سنین میانسالی به‌سر می‌برد و به‌نظر می‌رسد از نظر جسمی مانند یک پیرمرد می‌ماند، از پست خود که ریاست جمهوری است کنار کشیده. خودش اغراق می‌کند که می‌خواهد دست از سیاست بکشد. او قصد سفر به اروپا را دارد. در این بین هستند کسانی که گزافه‌گویی‌های این پیرمرد را باور ندارند و معتقدند این‌بار نیز این ادعاهای او مانند دفعات پیشین تنها در حد حرف است.

سیمون بولیوار یک سیاستمدار ونزوئلایی و یکی از رهبران اصلی جنبش ازادی خواهی در آمریکای لاتین بوده است. او جمهوری بزرگ کلمبیا شامل کلمبیا، ونزوئلا و اکوادور را بنیان نهاد. در کاراکاس دانشگاهی را به نام بولیوار تاسیس کردند. مسن‌ترین خادم او، خوزه پالاسیوس او را در حالی یافت که لخت مادرزاد، با چشمانی باز روی آب وان شناور مانده بود. او گمان کرد که غرق شده است؛ البته می‌دانست که این یکی از شیوه‌هایی‌ست که ژنرال به تفکر می‌پردازد، اما حالت شناورماندن بی‌هوشانه‌ی او طوری بود که نشان می‌داد در این جهان نیست، بنابراین از ترس جرأت نکرد به وان نزدیک شود اما برای اجابت دستورش که گفته بود او را پیش از ساعت پنج صبح بیدار کند تا بتوانند صبح زود از آن جا حرکت کنند، به آهسته‌گی صدایش کرد...

گابریل گارسیا مارکز (Gabriel Garcia Marquez) بزرگ‌ترین نویسنده‌ى کلمبیا و نام‌آورترین نویسنده‌ى جهان و برنده‌ى جایزه‌ى ادبى نوبل سال ١۹۸۲، در ششم ماه مارس ١۹۲۸ میلادى، در دهکده‌ى آراکاتاکا در منطقه‌ى سانتاماریاى کلمبیا متولد شد و تا سن هشت سالگى، در این دهکده، نزد مادر بزرگش زندگى کرد. در سال ١۹۴١ اولین نوشته‌هایش در روزنامه‌اى به نام خوونتود که مخصوص شاگردان دبیرستانى بود، منتشر شد.

در بخشی از کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خودش (The general in his labyrinth) می‌شنویم:

خوزه پالاسیوس هم که به مدت طولانی در کنارش به سر می‌برد و به زندگی‌اش آشنایی کامل داشت، هنوز نتوانسته بود کاملاً مشخص بکند که آیا ژنرال واقعاً آن زن را در آن شب در پیورتو رئال به چشم خود دیده است یا یک رؤیا، یا یک توهم و یا یک تجسم ذهنی بوده است؟ از آن زمان به بعد، دیگر کسی راجع به آن سگ ولگرد حرفی به میان نیآورد. با این که هنوز هم در کنار آن‌ها به سر می‌برد و زخم‌هایش رو به بهبودی بود. آن سربازی که مسئول مراقبت و نگهداری از آن بود، دریافت که آن سگ اسمی ندارد. بنابراین آن‌ها بدن‌اش را شست‌وشو دادند و با مالیدن پودر بچه، بدن آن را معطر کردند، اما هنوز نتوانسته بودند از آن ظاهر زشت یا بوی گند جرب به ‌درآورندش. ژنرال در حال هواخوری در قسمت کرجی بود که خوزه پالاسیوس آن سگ را به طرف او برد و از او پرسید: «اسم این سگ را چه بگذاریم؟» ژنرال حتی بدون این‌که نیازی به فکر کردن در این مورد داشته باشد، پاسخ داد: «بولیوار»

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول
۳۰ دقیقه
بخش دوم
۲۷ دقیقه
بخش سوم
۲۳ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۰ دقیقه
بخش هشتم
۲۳ دقیقه
بخش نهم
۲۶ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۸ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۶ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۷ دقیقه
بخش هفدهم
۲۰ دقیقه
بخش هجدهم
۲۹ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۵ دقیقه
بخش بیستم
۳۲ دقیقه
بخش بیست و یکم
۳۴ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۲ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و چهارم
 ۱۱ ساعت و ۲ دقیقه، ۶۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خود

برای دانلود کتاب صوتی ژنرال در هزار توی خود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ژنرال در هزار توی خود
زهرا علی بابایی
۱۳۹۷/۸/۲۷
داستان یک سال آخر زندگی سیمون بولیوار بود. بد نبود چیزی به دانسته هام اضافه نشد. فقط فهمیدم سیاستمدارها رو فقط مرگ میتونه از سیاست جداشون کنه. از کتابراه میخوام از زندگی و عملکرد ایشون کتاب صوتی ارائه بدن.
کاربر KIA
۱۳۹۷/۵/۱۶
خوب بود ولی من خزان خودکامه را بیشتر دوست داشتم. البته این کتاب من را با سیمون بولیوار که اسمش را زیاد می شنیدم آشنا کرد.
نیلوفر خلیلی
۱۳۹۷/۳/۳۰
به نظر کتاب خوبی میاد ممنونم کتاب راه..
ح مهدیون
۱۳۹۷/۴/۲۳
خیلی ممنون از نظر دقیق شما، هنوز نخونده ...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)