دانلود کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو

کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو اثر هانس ویلهلم داستان بچه پنگوئنی به نام ژوزفینه است که در قطب جنوب زندگی می‌کند و با صدای مجتبی مسافری نژاد روایت می‌شود.

ژوزفین بیشتر وقت خود را با دیگر حیوانات می‌گذراند. پدر و مادر ژوزفین تصمیم می‌گیرند که او را به مدرسه بفرستند. او به مدرسه می‌رود، ژوزفین پنگوئن کوچولو، بدلیل عدم موفقیتش در مدرسه دلسرد شده است، ولی کم‌کم متوجه می‌شود که باید به تلاشش ادامه بدهد بجای اینکه تسلیم شود.‌

هانس ویلهلم (Hans Wilhelm) نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان در شهر برمن آلمان بدنیا آمد. از آنجا که به هنر بسیار علاقمند بود برای سرگرمی به داستان‌نویسی و تصویرگری روی آورد، بعد از سفرهای زیادی که به کشورهای مختلف داشت، بالاخره در آمریکا مقیم شد و نویسندگی و تصویرگری کتاب کودک را به عنوان یک شغل جدی دنبال کرد.

هانس ویلهلم به دلیل نوشتن داستان‌های مصور برای کودکان به شهرت رسیده است. او سعی می‌کند مفاهیم اخلاقی را در داستان‌هایش به تصویر بکشد. امروز او با بیش از دویست عنوان کتاب در این زمینه یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین نویسندگان دنیا است. کتاب‌های او به اکثر زبان‌های دنیا ترجمه شده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو می‌شنویم:

ژوزفین بیشتر وقت خودش رو با حیوونای دیگه می‌گذروند. چون حیوونای دیگه بازی‌های هیجان‌انگیزتری بلد بودند. یکی از اون بازی‌ها اسکی روی یخ بود که ژوزفین با خرگوش‌های برفی انجام می‌داد، یه روز که ژوزفین به همراه دوستاش در حال اسکی کردن روی آب بودن همه ی پنگوئن‌ها اومده بودن تا اونا رو تماشا کنند پدر و مادر ژوزفین هم مشغول تماشای او بودند، اونا خیلی ناراحت بودند و با خودشون می‌گفتند کاشکی…

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
ژوزفین تسلیم نشو
 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو

برای دانلود کتاب صوتی ژوزفین تسلیم نشو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ژوزفین تسلیم نشو