دانلود کتاب صوتی گفتگو با شیاطین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتگو با شیاطین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گفتگو با شیاطین

ریکاردو اریزیو در کتاب صوتی گفتگو با شیاطین، هفت روایت جذاب و شنیدنی از زندگی خون‌خوارترین و مستبدترین حاکمان کشورهای مختلف دنیا را ارائه می‌دهد و تاریخ تلخ و عجیب دوران معاصر را بار دیگر زنده می‌کند.

درباره کتاب صوتی گفتگو با شیاطین:

ریکاردو اریزیو روزنامه‌نگار برجسته ایتالیایی زمانی که بریده‌های یک روزنامه را دید که در آن دو دیکتاتور سابق آفریقایی متهم به آدم‌خواری شده بودند، تصمیم گرفت استبداد در سراسر جهان را سوژه اصلی خود قرار دهد و در مورد قدرت‌های سقوط کرده و دیکتاتورهای کشورهای مختلف بنویسد. نتیجه این تحقیقات نوشتن کتاب گفتگو با شیاطین (Talk of the Devil) بود.

اریزیو در این اثر برجسته تلاش کرد تا هفت روایت به یاد ماندنی از حاکمان دیکتاتور هفت کشور تهیه کند و نشان دهد که آن‌ها چه دیدگاه‌ها و افکاری نسبت به فعالیت‌های خود داشته‌اند.

با شنیدن کتاب صوتی گفتگو با شیاطین، تاریخی فراموش شده بار دیگر برایتان زنده می‌شود و با زندگینامه افرادی آشنا می‌شوید که هم‌اکنون در نظر افکار عمومی به عنوان تجسم شیطان بر روی زمین شناخته می‌شوند. این هفت نفر عبارتند از:

- عیدی امین رئیس جمهور تبهکار و سابق اوگاندا که به لطف گرویدن به اسلام در عربستان سعودی زندگی می‌کند و همچنان قصد دخالت در کشورش را دارد و به قتل‌ها و خون‌ریزی‌های گذشته خود می‌خندد.

- بوکاسا حاکم دیکتاتور آفریقای مرکزی که پیش از مرگش به طرز حیرت‌انگیزی خودش را سیزدهمین حواری عیسی مسیح می‌دانست و ادعا می‌کرد که با پاپ مخفیانه صحبت می‌کند.

- سرهنگ منگیستو دیکتاتور سابق اتیوپی که هنوز از وحشت‌آفرینی‌های دوران استالینی دفاع می‌کند.

- دووالیه رهبر مستبد هائیتی بعد از فرار خود از کشورش در مصاحبه‌‌ای در سال 1986 تنها برای ثروت از دست رفته‌اش احساس تاسف می‌کند و همچنان از جنگ‌های یوگسلاوی سابق دفاع می‌کند.

- انور خوجه دیکتاتور اسبق آلبانی در سلول زندان خود در تیرانا هنوز معتقد است که پیروی از ایدئولوژی استالین کار درستی بوده است.

- یاروزلسکی دیکتاتور کشور لهستان که هنوز در ورشو درگیر محاکمه است و اسلوبودان میلوشویچ رئیس جمهور یوگسلاوی همچنان شیوه حکمرانی‌شان را براساس عدالت می‌داند.

کتاب صوتی گفتگو با شیاطین برای چه کسانی مناسب است؟

اگر زندگی شخصیت‌های جنجالی و سیاسی کشورهای مختلف جهان برایتان جذابیت دارد، این کتاب را از دست ندهید.

ریکاردو اریزیو را بیشتر بشناسیم:

این روزنامه‌نگاری ایتالیایی هجده سال به عنوان خبرنگار خارجی کار کرده و برای تهیه گزارش و خبر برای CNN به شهرهایی نظیر میلاد، لندن، آتتلانتا، بروکسل و... سفر کرده است. ریکاردو اریزیو (Riccardo Orizio) در طی سال‌ها فعالیت خود جنگ‌های منطقه بالکان را پوشش داده و گزارش‌هایش را به بیش از هشتاد کشور دنیا ارائه کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی گفتگو با شیاطین می‌شنویم:

وقتی به قدرت رسید، شخصیتش تقریبا تیپ نمونه رهبر نظامی یک جمهوری بود. در تلویزیون ظاهر شد و ادعا کرد که طرفدار قانون و نظم است و قول داد به هرج و مرجی که کشور در آن فرو غلتیده بود، پایان بخشد. وضعیتی که از سمت مشتی آدم افراطی به وجود آمده بود.

بعدها ابتدا کم صحبت می‌کرد و سپس با اکراه و حالت مرموز چهره‌اش چیزی را بروز نمی‌داد مگر اینکه مرد عمل بود. از اتلاف وقت برای صحبت کردن بدش می‌آمد اما مخالفت را بر نمی‌تابید. لب‌های نازکش به حالت متفرعن و خشمگین خو کرده بودند.

پیش از هر چیز دو ویژگی حضورش را مشخص می‌کرد؛ یونیفرم استاندارد زیتونی تیره یک ژنرال که کاملا اتوکشیده بود و روی سینه‌اش چند ردیف روبان داشت و عینک بزرگ سیاهی که چهره‌ی عبوس و حالت ناظم‌وارش را تقریبا می‌پوشاند و پنهان می‌کرد.

 ۹ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۴۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
پیشگفتار
۵۲ دقیقه
عیدی امین، اوگاندا - بخش یک
۲۵ دقیقه
عیدی امین، اوگاندا - بخش دو
۶۸ دقیقه
خوجه، آلبانی
۶۶ دقیقه
بوکاسا، آفریقای مرکزی
۸۴ دقیقه
یاروزلسکی، لهستان
۷۸ دقیقه
دووالیه، هائیتی
۵۲ دقیقه
میلوشویچ، یوگسلاوی - بخش یک
۴۴ دقیقه
میلوشویچ، یوگسلاوی - بخش دو
۶۲ دقیقه
منگیستو، اتیوپی
۲ دقیقه
ژنرال مانوئل آنتونیو نوریگا، دوم اوت 2000

راهنمای دانلود کتاب صوتی گفتگو با شیاطین

برای دانلود کتاب صوتی گفتگو با شیاطین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گفتگو با شیاطین

نظرات کتاب صوتی گفتگو با شیاطین

نریمان نوروزی
۱۴۰۰/۱/۳۰
سلام و عرض ادب از تمام دست دراندکاران کتابراه بسیار سپاسگزام مخصوصا راویان عزیز و دوست داشتنی و خیلی زحمتکش و ازخداوندصبحان برای یکایکشان آرزوی سربلندی توام با تندرستی و موفقیت روزافزون خواهان وخواستارم
مشاهد همه نظرات (۱)