دانلود پادکست 10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا

در پادکست 10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا، سخنان سخنگوی معروف و مجسمه‌ی معنویت بسیاری از مردم جهان را می‌شنویم. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دیپاک چوپرا در این کتاب می‌گوید: چیزهایی که می‌بینیم، درک می‌کنیم، می‌شنویم و فکر می‌کنیم و تصور می‌کنیم و متوجه می‌شویم، چیزهایی که به ما انگیزه می‌دهند، همگی از باورهای ما نشأت می‌گیرند.

این باورها دنیای ما را می‌سازند. ما دنیای اطرافمان را براساس باورهایمان می‌سازیم؛ و دنیا هم نسبت به باورهای ما واکنش نشان می‌دهد و باورهای ما را تقویت می‌کند.

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) نویسنده، فیلسوف و پزشک هندی تبار بخاطر ترویج طب روحانی شهرت دارد. او معتقد است جسم و روح آدمی، ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

دیپاک چوپرا بیش از ۴۰ کتاب نوشته‌ که مباحث آن‌ها شامل معنویت تا سلامتی می‌باشد. او هم‌چنین چندین رمان و مجموعه اشعار معنوی از هندوستان و ایرانی نوشته‌ است. کتاب‌های او به ۳۰ زبان مختلف دنیا ترجمه شده و بیش از ۱۰ میلیون نسخه از کتاب‌های او به فروش رفته است.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۲ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۴ دقیقه
بخش نهم
۲ دقیقه
بخش دهم
 ۲۲ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت دیپاک چوپرا
Farhad Bahmani
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
عالی
Reza Habibian
۱۳۹۷/۹/۲۵
یک فایل ۱۶ دقیقه ای که بیشتر تیتر و عنوان اعلام میکنه و توضیح و عمق لازم رو نداره. شبیه یک مصاحبه هستش تا یک کتاب!
حمیدرضا راد
۱۳۹۷/۵/۱۸
وای چقدر خوبه این
دمتون گرم واقعا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)