دانلود کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس

کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس اثر جی. گینور مک تیگ، تکنیک‌‌ها و راهکارهای مفیدی جهت درمان افسردگی به شما می‌آموزد زیرا اولین قدم برای رسیدن به آرامش و احساس موفقیت در زندگی، این است که بیاموزیم چگونه استرس خود را مدیریت و آن را از بین ببریم.

دائم در حال عجله هستیم، از بی‌نظمی در زندگی و محیط اطراف‌مان اعصاب‌مان خورد می‌شود، برنامه‌هایمان در طول روز بسیار زیاد و فشرده است، شب‌ها دائماً بی‌خوابی داریم و مسئولیت‌ها، قرار ملاقات‌ها، فعالیت‌ها و کارهایمان تمامی ندارد اصلاً تمام این‌ها ضرورت دارد؟ حالا می‌توانید این همه استرس بی‌مورد و بیهوده را که باعث سلب آرامش روح می‌شود از بین ببرید و دوباره زندگی‌تان را تحت کنترل بگیرید، از همین امروز شروع کنید.

در قرن حاضر استرس یکی از مهم‌ترین زمینه‌های پژوهش در علوم مختلف به شمار می‌آید. این موضوع تا حدی جدی است که توجه دانشمندان رشته‌های مختلف اعم از پزشکان، روان‌شناسان، فیزیولوژی ست‌ها، زیست‌شناسان و جامعه‌شناسان را به خود جلب کرده است و هر یک جنبه‌هایی از استرس و عوارض آن را بررسی کرده‌اند. در دهه‌های اخیر همکاری این متخصصان به شکل‌گیری رشته‌هایی چون روان‌شناسی سلامت، طب رفتاری، طب روان‌تنی منجر شده است که در نتیجه تأثیر استرس بر رفتار، بهداشت روانی و اختلال‌های روان‌تنی توجه گردیده است.

امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که پر از فاکتورها و ابزارهای استرس‌زا است و استرس بخشی از زندگی روزمره ما شده. استرس کشنده می‌تواند باعث بروز مشکلات روحی و جسمی بسیار شدید و یا حتی در پاره‌ای از موارد می‌تواند باعث بروز اختلالات و بیماری‌هایی شود. پیدا کردن راهکاری مناسب برای غلبه بر این مشکلات بسیار حیاتی است.

استرس یکی از واکنش‌های طبیعی بدن در موقع خطر است که باعث می‌شود بدن آماده فرار و یا جنگ شود. استرس همچنین فعالیت سیستم‌های مختلف بدن را برای آماده‌سازی در مواجهه با تهدیدات احتمالی کاهش و یا افزایش می‌دهد. اگر دچار استرس حاد هستید نیاز است که با استفاده از تمام راهکارهای ممکن این مشکل را حل کنید. می‌توانید حل این مشکل را با تغییر در نوع نگرش‌تان شروع کنید. تغییر در نگرش باعث تازه شدن نوع نگاه‌تان به مسائل شده و مهارت‌تان در اداره زندگی بالا می‌برد. به نظر من این راهکار شالوده و اساس کنترل و مدیریت استرس در زندگی است. جی. گینور مک تیگ (G. Gaynor Mc Tigue) در کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس (100‎ way for a life without concern) روش‌ها و راهکارهای مفیدی را به شما می‌گوید تا بتوانید از استرس فاصله بگیرید. این راهکارها به شما کمک خواهند کرد که از شر استرس حاد خلاص شوید.

در این کتاب اندرزها و نصایحی سودمند دریافت می‌کنید تا با مسائل مربوط به خانه، کار، تفریح، تربیت فرزند، سرگرمی، امور مالی، سللامتی، تناسب اندام، لذت عاطفی و دیگر مسائل ساده‌تر برخورد کنید پس همین حالا این کتاب صوتی را گوش کنید تا بیشتر از این استرس را در زندگی خود راه ندهید.

فهرست مطالب

۵۹ دقیقه
بخش اول
۶۹ دقیقه
بخش دوم
 ۲ ساعت و ۷ دقیقه، ۱۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس

برای دانلود کتاب صوتی 100 راه رهایی از استرس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  100 راه رهایی از استرس
vahid chehreh
۱۳۹۷/۱۰/۱۷
عالی
mohamadreza majdpooya
۱۳۹۷/۱۰/۱۷
عالی
ali abdolmaleki
۱۳۹۷/۱۰/۱۷
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)