دانلود کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی

کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی، یکی از کتا‌ب‌های مجموعه‌ پنج اثر از رندی گیج است‌ که شما را با قوانین و رازهای توانگری آشنا می‌کند و با کمک آن‌ها می‌توانید بینشی در خود ایجاد کنید که کائنات را به تعظیم وا دارد.

رندی گیج (Randy Gage) می‌گوید: نمی‌دانم چه بگویم که اغراق‌آمیز به نظر نرسد، اما با این حال اجازه بدهید احساسم را بگویم. گفتارهایی که تا اکنون در اختیار دارید، آن‌چنان انرژی دارد که می‌توانند زندگی شما را به شیوه‌ای زیبا، شگفت‌انگیز و معنوی دگرگون کند. جملاتی نه چندان طولانی، اما بسیار اساسی در این کتاب برای خوشبخت بودن شما در زندگی، خلاصه شده است. انتظار دارم این را باور کنید.

رندی گیج، حامی خستگی‌ناپذیر در صنعت نتورک مارکتینگ است. مجموعه کتاب‌های سعادت از معروف‌ترین کتب وی نه فقط میان آن‌هایی که امروز در نتورک مارکتینگ ایران فعالند بلکه خیلی از افرادی که حتی هیچ ارتباطی با بازاریابی شبکه‌ای ندارند هم طرفداران خود را دارد.

 ۳۷ دقیقه، ۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۱ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی

برای دانلود کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  101 کلید خوشبختی

نظرات کتاب صوتی 101 کلید خوشبختی

null null
۱۳۹۸/۹/۲۷
با سلام افشاری هستم کتاب بسیار عالی و مفیدی برایم هست و خواهد بود ممنونم. همچنین آنچه که درباره فکر و ایده‌های خود درونی می‌دهد بسیار بر روند شکل گیری کاری جدید پر بارتر خواهد بود
sange sabur
۱۳۹۷/۷/۷
رندی گیج سبک مربی گری و سخنرانی خاصی داره، آثارش بیشتر به درد نتورکرها میخوره ولی برای سایر علاقمندان به حوزه انگیزش و موفقیت هم مفیده
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۹
یکی از بهترین کتاب‌ها از رندی گیج بزرگ، در کنار تمام آثار سودمند و عالی رندی گیج
مشاهد همه نظرات (۵)