دانلود کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی

کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی نوشته علیرضا جلالی فراهانی، راه و رسم زندگی را به شما می‌آموزد و با راهکارهایی که ارائه می‌دهد کمک می‌کند تا زندگی بهتری برای خود بسازید.

بخش بزرگی از تلاش‌های آدمی در طول زندگی خود، برای دستیابی به یک زندگی بهتر و افزایش کیفیت زندگی است. بالا بردن کیفیت در زندگی برای هر شخص متفاوت است. ممکن است افرادی کیفیت را در بهبود مسائل مالی خود بدانند، اما اگر از ایشان بپرسید که آیا حاضرند در ازای افزایش چهار برابری درآمد خود دوستان‌شان را از دست بدهند و آیا اینگونه کیفیت زندگیشان افزایش پیدا کرده؟ آن وقت جوابشان متفاوت است.

مونتنی اندیشمند و متفکر فرانسوی می‌گوید اگر ما به تجربیات خود درست توجه کنیم، همگی می‌توانیم بینش‌هایی پیدا کنیم که به اندازه بینش‌های موجود در کتاب‌های بزرگ باستانی عمیق و ژرف است.

هدف علیرضا جلالی فراهانی از نوشتن این کتاب، بیان بینش‌ها و تجربیاتی است که در ارتقاء کیفیت زندگی‌اش نقش مؤثری داشته‌اند. اگر شما فقط 10 ایده از 99 ایده این کتاب صوتی را انتخاب و در زندگی خود اجرا کنید، تغییر و تحولی مثبت و شگفت در زندگی‌تان شاهد خواهید بود.

شنیدن کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید در زندگی خود تغییرات مثبتی ایجاد کنید، این کتاب را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقاء کیفیت زندگی می‌شنویم:

برنامه‌ریزی کنید. زمانی که چشم‌انداز مناسبی برای خود طراحی نمودید، نوبت به آن می‌رسد که اهداف هم‌راستایی را برای رسیدن به آن چشم‌انداز تعریف نمایید. چرا که طراحی چشم‌انداز بدون هدف‌گذاری یعنی رویاپردازی صرف. این اهداف باید به گونه‌ای باشند که رسیدن به هر هدف، تسهیل کننده فرایند رسیدن به هدف بعدی باشد.

حال که اهداف مشخص شدند نوبت به آن می‌رسد که برای نیل به هر هدف برنامه‌ای جامع برای خود مشخص کنید که در آن ملزومات، مراحل، چهارچوب زمانی و سایر جزئیات مشخص شود. به یاد داشته باشید که هدف‌گذاری بدون برنامه یعنی اتلاف وقت و یک ساعت برنامه‌ریزی کردم معادل حداقل سه ساعت کار انجام دادن است.

 ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۱۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۶ دقیقه
پیشگفتار
۱۳ دقیقه
ایده 1 تا 10
۱۴ دقیقه
ایده 11 تا 20
۱۳ دقیقه
ایده 21 تا 30
۱۳ دقیقه
ایده 31 تا 40
۱۳ دقیقه
ایده 41 تا 50
۱۴ دقیقه
ایده 51 تا 60
۱۴ دقیقه
ایده 61 تا 70
۱۴ دقیقه
ایده 71 تا 80
۱۴ دقیقه
ایده 81 تا 90
۱۳ دقیقه
ایده 91 تا 99

راهنمای دانلود کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی

برای دانلود کتاب صوتی 99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  99 ایده برای ارتقا کیفیت زندگی
MEHRDAD .N
۱۳۹۹/۵/۲۶
۹۹ ایده‌ی طلایی که هیچکس نمیتوانست به این خوبی به شما توضیح دهد... بی نظیر بود... تمام ۹۹ نکته رو نوشتم تا هر روز مرور کنم💜ممنون کتابراه بخاطر کتاب‌های با ارزشت
R Gholizad
۱۳۹۹/۴/۲۱
بسیار کتاب عالی هستش
null null
۱۳۹۹/۴/۱۰
مثال‌ها ونکاتش تاثیر گذار بود برام
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)