دانلود کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

  • از: پرویز فرشید مهر
  • ناشر: انتشارات عارف کامل
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

ضرب‌المثل‌ها اصطلاحات عامیانه هستند. عباراتی که بر اساس تجربه و تکرار، قرن‌ها بر سر زبان‌ها بوده تا امروز به دست ما رسیده و پس از ما نیز ادامه خواهد داشت. گاهی اوقات مفهومی را که با ساعتی گفتگو و استدلال منتقل نمی‌شود با یک ضرب‌المثل می‌توان تفهیم کرد.

ضرب‌المثل‌ها مظهر آلام و رنج‌ها، شکست‌ها، پیروزی‌ها، آرزوها و خلق و خوی یک ملتند. بی‌شک همه کشورها و ملت‌ها دارای ضرب‌المثل هستند. بعضی از ضرب‌المثل‌ها ویژه‌ی یک کشور یا ملت خاص هستند و بعضی هم بین‌المللی محسوب می‌شوند .

کتاب حاضر که حاصل زحمات آقای فرشیدمهر است اشعاری است طنز و شیرین که هم ضرب‌المثل را معرفی می‌کند و هم با ارائه مصداق، به نوعی ضرب‌المثل را توضیح می‌دهد. بعلاوه دارای وجهه طنز و کمدی است که موجب تفریح و انبساط خاطر است و می‌تواند دستمایه‌ی اوقات فراغت مخاطبان محترم باشد.

 ۱۴۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8723-62-5 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

برای دانلود کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین
محمدحسین برغمدی
۱۳۹۵/۷/۱۸
عالیه خیلی ممنون که مارا باضرب المثال ها اشنا میکنید
شیما فرشادی
۱۳۹۵/۳/۵
از این که ما نوجوانان را با ضرب المثل های ایرانی آشنا می کنید متشکرم، مخصوصا آقای فرشید مهر با این کتاب زیبایشان، از کاربران کتابراه خواهش میکنم این کتاب را دانلود و سپس مطالعه کنند!
شهریار نظری
۱۳۹۵/۲/۷
خوب بود ولی اگه هر ضرب المثل جداگانه میبودی بهتر بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)