دانلود کتاب ضیافت بهانه برای جنایت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ضیافت بهانه برای جنایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ضیافت بهانه برای جنایت

جنگ رو به اتمام بود که برای اولین بار در مصر با «سوفیا لئونیدز»  آشنا گشتم. وی در یکی از دفاتر وزارت امور خارجه پست مهمی را دارا بود. برخورد ما در اول رسمی و اداری بود، اما دیری نپایید که دریافتم با وجود جوانیش، لیاقت و کفایت داشتن چنان مقامی را دارد. او فقط بیست و دو سال داشت.
علاوه بر ظاهری آرام و بی‌تکلف دختری هوشیار، جدی و بسی‌خوش برخورد بود. در واکنش شوخی و مزاح دیگران بی‌تفاوت و متین بود. من این را بسیار می‌پسندیدم. سرانجام ما با هم دوست شدیم. سوفیا شنونده‌ای صبور بو. بیشتر اوقات ما با هم شام می‌خوردیم وصحبت می‌کردیم و می‌نشستیم.
در بدو امر صرفاً همین احساس را نسبت به سوفیا داشتم. ولی در خلال جنگهای اروپا مأموریتی برای شرق گرفتم، که دریافتم احساس دیگری هم نسبت به سوفیا دارم. به سوفیا علاقه داشتم و آرزویم بود روزی بتوانم با او ازدواج کنم. این احساس وقتی به من دست داد که در رستوران «شپرد»  با هم شام می‌خوردیم....
 

 ۳۳۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9915-31-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ضیافت بهانه برای جنایت

برای دانلود کتاب ضیافت بهانه برای جنایت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ضیافت بهانه برای جنایت
Akbar Aghaii
۱۳۹۶/۱/۲۹
ترجمه ش افتضاحه. از مطالعه ادامه کتاب منصرف شدم
maryam gh
۱۳۹۶/۱/۱۵
با اینکه مشکل ترجمه داشت،ولی خیلی جذاب بود 👏🏻👏🏻👏🏻ممنون
حمیده رضائی
۱۳۹۶/۱/۱۰
کتاب خوب و جذابی بود به نظرم و کاملا سرگرم کننده من لذت بردم و تشکر میکنم از کتابراه برای انتخاب این کتاب، فقط یک نقد هم داشتم خواهش میکنم در ترجمه و املاء لغات بیشتر دقت کنید...سپاس.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)