دانلود کتاب طب سوزنی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب طب سوزنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب طب سوزنی

کتاب طب سوزنی اثر روت کیدسون حاوی مطالبی راجع به این طب سنتی چینی است. طب سوزنی یا اکوپانکچر که به زبان چینی به آن جن جیو گفته می‌شود روشی است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن باعث تسکین درد و یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود.

بر اساس تئوری طب سوزنی، این نقاط خاص بر روی مریدین‌هایی قرار دارند که یک نوع انرژی حیاتی به نام "چی" (QI) در آن‌ها جریان دارند.

کتاب طب سوزنی (Acupuncture)، اثر روت کیدسون (Ruth kidoon) توسط دکتر فرهاد همت خواه که ایشان نیز در ایران طب سوزنی انجام می‌دهند ترجمه شده است.

دکتر فرهاد همت خواه متخصص طب سوزنی، مترجم و مولف مجموعه کتاب‌هاى راهنماى پزشکی خانواده، داراى دکتراى پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران داراى مدرک بین المللى طب سوزنی از چین مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و عضو اصلى انجمن علمى طب سوزنی ایران عضو آکادمی طب سوزنی آمریکا هستند.

این کتاب شامل تاریخچه طب سوزنی، تئوری طب سوزنی سنتی چینی، مریدین‌ها و نقاط طب سوزنی، سازمان بهداشت جهانی و طب سوزنی، روش‌های درمانی، روش‌های تشخیص در طب سوزنی، اثر طب سوزنی بر بیماری‌ها، آرتریت (التهاب مفاصل)، سردردهای میگرنی، آسم و برونشیت، وزوز گوش (صدای زنگ در گوش)، افسردگی، بی خوابی، فلج صورت، شب ادراری، ناتوانی حنسی و نقاط مهم در طب سوزنی می‌باشد.

این کتاب یکی دیگر از عناوین کتاب های مجموعه راهنمای پزشکی خانواده انجمن پزشکى بریتانیا می‌باشد. در کتاب‌های راهنمای پزشکی خانواده مطالب به گونه‌ای ساده بیان شده‌اند، که برای عموم قابل فهم باشند.

 ۷۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2744-11-4 

چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
روش‌های درمانی
روش‌های تشخیص در طب سوزنی
اثر طب سوزنی بر بیماری‌ها
نقاط مهم در طب سوزنی

راهنمای دانلود کتاب طب سوزنی

برای دانلود کتاب طب سوزنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  طب سوزنی

نظرات کتاب طب سوزنی

Reza Vakilpoor
۱۳۹۹/۵/۲۶
عالی
عالیه که تصویری آموزش میده مرسی کتابراه. خیلی نکات خوبی رو آموزش میده مخصوصا تشخیص نوع درمان مورد نیاز من خیلی به پزشکی علاقه دارم و رشته‌ام هم تجربیه و این کتاب خیلی خوشحالم می‌کنه وقتی میخونمش حس میکنم دکتر شدم
این کتاب رو برای افراد علاقمند به پزشکی توصیه میکنم حتما بخونن بعداً بدردشون هی
میخوره کتاب گیاهان دارویی هم بخونید اینو کامل می‌کنه فقط سوزن هارو در نقاط حساس مثل نخاع یا مثانه استفاده نکنید چون ممکن آسیب‌های جبران ناپذیری بزنه. مرسی از نویسنده و کتابراه.
کتاب به زبان ساده و همه فهم توضیح داده شده و مطالب بخاطر جذابیت راحت حفظ میشوند عزیزان بخونید عالیه و اینکه رایگانه اگه کسی خوند و خوشش نیومد می‌تونه پاکش کنه پس ریسک از دست دادن پول رو هم نداره
شهاب صادقی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
خداراشکر میکنم ک با این سیستم کتابخانی همراه اشنا شدم و دقیقا با همچین اتفاق قشنگی بسیار قوی وجود خدا را در روح خودم احساس میکنم و یهترین و لذت بخشترین ارامش دنیا را از امروز به بعد تجربه میکنم درسته ک چندین بار به نقطه اوج رسیدم و سقوط کردم درسته که تو سن 8 سالگی پدرم. فوت شدند اما در عوض خداوند و الماسی به نام. مادر بهم هدیه داد شاید اسایش نداشته باشم دیگه خونه‌ای ماشین حساب بانک قوی از خودم نداشته باشم اما ب لطف بزرگی و بخشندگی خودش ارامشی بهم داد ک قابل مقایسه با هیچ اسایشی را نداره و از وجود خودم در این دنیا احساس لذت میکنم خدایا شکرت ازت برا برا تک تک ادمهای روی زمین تقاضای ارامش میکنم. شرمنده پرحرفی کردم
شریفه غلامی
۱۳۹۷/۵/۱
از این لحاظ که به برخی بیماری‌ها و علتش اشاره کرد خیلی برام‌جالب بود و اینکه خوبه این‌کتاب رایگان بود چون خیلی تخصصیه و زیاد به کارم نیومد اما برای eft بهتر کمک کنندس ممنون بابت رایگان بودن این کتاب
مشاهد همه نظرات (۳۰)