دانلود کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت

  • از: کارول دوک، شهلا ثریاصفت
  • ناشر: نشر نوین
  • ۹۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۱۰ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95973-5-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۸۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۴۷۵۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت

کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت، پرفروش‌ترین کتاب سایت آمازون در دسته روانشناسی کاربردی در نیمه اول سال 2016 بود. دکتر کارول دوک در این کتاب، با معرفی مفهوم «طرز فکر» مبحثی نوین و ساده ولی به شدت تاثیرگذار را مطرح می‌کند.

کارول دوک (Carol Dweck) در سه فصل ابتدایی کتاب، ضمن معرفی ایده طرز فکر و مباحث جانبی، بیان می‌کند برخی افراد به ذاتی بودن توانایی‌ها و استعدادهایشان (طرز فکر ثابت) اعتقاد دارند و برخی دیگر به امکان پیشرفت یا پسرفت خود در زمینه‌های مختلف باور دارند (طرز فکر رشد) و برخی هم با توجه به موضوع مورد بحث، عقیده متفاوتی دارند؛ مثلا برخی افراد باور دارند استعداد نقاشی و هنر ندارند ولی می‌توانند با تمرین و تلاش، مهارت‌های ریاضی خوبی کسب نمایند. یعنی تعداد زیادی از ما به ثابت بودن برخی از توانایی‌ها و قابل رشد بودن توانایی‌های دیگری اعتقاد داریم.

نویسنده سعی دارد در کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت (Mindest: The New Psychology of Success) نشان دهد تفاوت رفتاری و عملکردی افراد مختلف در دو گروه به چه صورت است. برای این منظور او با عناوین «ورزش؛ طرز فکر یک قهرمان»، «کسب‌وکار؛ طرز فکر و رهبری»، «طرز فکر در روابط عاشقانه» و «معلمان، مربیان و والدین؛ طرز فکر برای تربیت» بحث را ادامه می‌دهد و بصورت کاربردی و تخصصی در هر زمینه بحث می‌کند.

در انتهای کتاب، «تغییر طرز فکرها» مطرح و راهکارهای عملی زیادی پیشنهاد شده است. اگر به دنبال شناخت بیشتر خود هستید و مایلید بدانید طرز فکر شما چه تاثیری بر رفتار خود و عزیزان‌تان دارد، خواندن کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت، را به شما توصیه می‌کنیم.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1) طرز فکر
فصل 2) درون طرز فکر
فصل 3) حقیقت توانایی و دستاورد
فصل 4) ورزش‌ها: طرز فکر یک قهرمان
فصل 5) کسب‌وکار: طرز فکر و رهبری
فصل 6) روابط: طرز فکر در روابط عاشقانه
فصل 7) والدین، معلمان و مربیان: طرز فکرها از کجا می‌آیند؟
فصل 8) تغییر طرز فکر

راهنمای دانلود کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت

برای دانلود کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت
زهرا کیانی
۱۳۹۵/۵/۲۶
عالیه، دیدگاهی که مطرح شده حتی برای من که کرم کتاب هستم، تازگی داره و بسیار ذهنم رو تغییر داد. آفرین به مترجم
امیر مصدق
۱۳۹۵/۷/۹
با سلام
کتاب پر محتوا و عالیه . جز بهترین کتاب های حوزه روانشناسی هست و ممنون بابت ترجمه خوب این کتاب خواندن این کتاب واقعا تاثیر گذار هست و کتاب بر اساس تحقیقات گسترده ای نوشته شده است در ضمن باید بیشتر...
نگار استادشریف
۱۳۹۶/۹/۲۰
کتاب خوبی هست برای همه افراد درسته که موضوع اصلی رو میشه طی ٢٠ صفحه اول فهمید اما انقدر مثال های واقعی از تمام بعدها زده میشه که مطمئن به نویسنده و این طرز دید میشوید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۵)