دانلود کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت

کارول دوک در کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت، از دید دیگری به مفهوم طرز فکر می‌نگرد و موضوعی جدید و ساده اما به شدت تاثیرگذار را شرح می‌دهد. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در سال 2016 بوده است.

کارول دوک (Carol Dweck) در فصل‌های ابتدایی این اثر، به معرفی و بررسی ایده می‌پردازد و طرز فکر و مباحث جانبی را مطرح می‌کند، بعضی اشخاص به ذاتی بودن توانایی‌ها و استعدادهایشان (طرز فکر ثابت) معتقدند و بعضی دیگر به امکان پیشرفت یا پسرفت خود در زمینه‌های گوناگون باور دارند (طرز فکر رشد) و بعضی هم با توجه به مسئله مورد بحث، عقیده‌های مختلفی دارند؛ به عنوان مثال بعضی اشخاص عقیده دارند استعداد نقاشی و هنر ندارند ولی می‌توانند با تمرین و تلاش، مهارت‌های ریاضی خوبی به دست بیاورند. یعنی تعداد بسیاری از ما به ثابت بودن بعضی از توانایی‌ها و قابل رشد بودن توانایی‌های دیگری اعتقاد داریم.

کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت (Mindest: The New Psychology of Success) تفاوت رفتاری و عملکردی اشخاص گوناگون در دو گروه را به تصویر می‌کشد. برای این منظور او با عناوین «ورزش؛ طرز فکر یک قهرمان»، «کسب‌وکار؛ طرز فکر و رهبری»، «طرز فکر در روابط عاشقانه» و «معلمان، مربیان و والدین؛ طرز فکر برای تربیت» موضوع را ادامه می‌دهد و بصورت کاربردی و تخصصی در هر حیطه گفتگو می‌کند.

در پایان کتاب نیز تغییر طرز فکرها بیان و شیوه‌های عملی بسیاری ارائه می‌شود. اگر به دنبال شناخت بهتر و بیشتر خود هستید و دوست دارید، بدانید طرز فکر شما چه عملکردی بر روی رفتار خود و اطرافیان‌تان دارد، این کتاب را بشنوید.

در قسمتی از کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت می‌شنویم:

هنگامیکه محقق جوانی بودم و به‌تازگی شروع به فعالیت کرده بودم، اتفاقی افتاد که زندگی مرا تغییر داد. درک این موضوع که چگونه افراد با شکست برخورد می‌کنند ذهن مرا به خود مشغول کرده بود و تصمیم گرفتم با تماشای چگونگی دست‌وپنجه نرم کردن دانش‌آموزان با مشکلات سخت، آن را مورد مطالعه قرار دهم؛ بنابراین بچه‌ها را یکی یکی به اتاقی در مدرسه‌شان بردم، کاری کردم که احساس راحتی داشته باشند و سپس یک سری پازل به آن‌ها دادم تا حل کنند. اولین پازل‌ها نسبتا آسان بودند اما بعدی‌ها سخت بودند. همان‌طور که دانش‌آموزان غز زدند، عرق کردند و به شدت تلاش کردند، راهکارهای آن‌ها را تماشا کردم و آنچه را که فکر و احساس کردند، مورد بررسی قرار دادم.

انتظار داشتم در میان کودکان، تفاوت‌هایی در چگونگی برخورد با مشکلات باشد، اما چیزی دیدم که هرگز انتظار آن را نداشتم. در مواجهه با پازل‌های سخت، پسر ده ساله‌ای صندلی‌اش را جلو کشید، دست‌هایش را به هم مالید، لب‌هایش را به هم زد و فریاد زد: «من عاشق چالش هستم!» یکی دیگر در حالیکه به‌سختی مشغول پازل‌ها بود، با خوشحالی نگاه کرد و با اقتدار گفت: «می‌دانید، امیدوار بودم این آموزنده باشه!»

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه
۴۳ دقیقه
فصل 1) طرز فکر
۱۲۹ دقیقه
فصل 2) درون طرز فکر
۷۹ دقیقه
فصل 3) حقیقت توانایی و دستاورد
۸۱ دقیقه
فصل 4) ورزش‌ها: طرز فکر یک قهرمان
۱۰۲ دقیقه
فصل 5) کسب‌وکار: طرز فکر و رهبری
۹۳ دقیقه
فصل 6) روابط: طرز فکر در روابط عاشقانه
۱۲۱ دقیقه
فصل 7) والدین، معلمان و مربیان: طرز فکرها از کجا می‌آیند؟
۱۱۲ دقیقه
فصل 8) تغییر طرز فکر
 ۱۲ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۷۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۵۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت
Parisa Esmaeili
۱۳۹۸/۴/۱۹
اعتراف میکنم این اولین کتابه صوتی ای بود که منو مجاب به خریدش کرد! نمیدونم بخاطر صدا و لحن ِِ خوب ِِ گوینده بود یا متن و ترجمه ی فوق‌العاده، ولی هرچی که بود من عاشقش شدم 😊👍
Omid Mohammadi
۱۳۹۸/۴/۱۴
من متن نوشتاری کتاب خوندم واقعا فوق العاده خوب و کاربردی بود
محمد قلیزاده
۱۳۹۸/۶/۲۸
کملات این کتابُ باید با طلا نوشت😑👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)