دانلود کتاب عروس به یلوسکای می‌آید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عروس به یلوسکای می‌آید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عروس به یلوسکای می‌آید

کتاب عروس به یلوسکای می‌آید به قلم استیون کرین، روایت سفر جک پاتر و تازه عروسش به شهر یلوسکای و اتفاقاتی است که در این سفر برایشان رقم می‌خورد.

استیون کرین (Stephen Crane) از تأثیرگذارترین افراد در آثار هنرمندانی چون جوزف کنراد، کارل سندبرگ و شروود اندرسن است. اما نویسنده‌ای که با سبک عریان، موجز و پرمایه‌اش بیش از هر کس مدیون اوست، ارنست همینگوی است.

در بخشی از کتاب عروس به یلوسکای می‌آید (The bride comes to yellow sky) می‌خوانیم:

گفت «می‌خواستی از پشت غافلگیرم کنی!». «می‌خواستی از پشت غافلگیرم کنی!» شرر از چشمهاش می‌بارید. پاتر تا خواست جم بخورد، تپانچه‌اش را از سر غیظ به جلو آخت و گفت «بپا دست از پا خطا نکنی جک پاتر، دست به تفنگ بُردی نبردی. جم نخور. وقتشه حساب بی‌حساب شیم. من می‌گم چی‌کار کن چی‌کار نکن. وایسا سر جات و کار نداشته باش. گوشاتو وا کن ببین چی می‌گم تا سوراخ سوراخت نکردم»

پاتر به دشمنش زل زد و گفت «پنجولی، من تفنگ ندارم، راست می‌گم، تفنگ ندارم» پا سفت کرده بود و خم به ابرو نمی‌آورد، منتها هنوز تصاویر قطار در پس ذهنش می‌غلتید: مخمل شکیل سبز رنگی که به کبودی می‌زد، تزیینات براق فلزی، نقره‌ای و بلورین و پاره چوبی که عین حوض قیر برق می‌زد – جلوه‌های پرشکوه وصلت و حال و هوای تازه‌اش. «ویلسون پنجولی، خودت که می‌دونی، من به دعوا نه نمی‌گم، منتها الان تفنگ ندارم، خودتی و خودت»

صورت دشمنش از خشم گُر گرفت. جلو آمد و تفنگش را همین جور بی‌امان زد به سینه پاتر. «بی‌پدر، نگو تفنگ ندارم، چاخان پاخان سر هم نکن. تگزاس رو زیر و رو کنی هیشکی پیدا نمی‌شه تو رو بی‌تفنگ دیده باشه. خیال کردی با یه الف ‌بچه طرفی» شرر از چشمهاش می‌بارید و گلوش عین تلمبه کار می‌کرد.

پاتر جواب داد «کی گفته با یه الف بچه طرفم» ذره‌ای پا پس نکشیده بود «با یه کله پوک طرفم، می‌گم تفنگ ندارم، یعنی ندارم. اگه دلت می‌خواد منو با تیر بزنی، بزن، چرا معطلی؟ از این فرصتا دیگه گیرت نمی‌آد»

 ۳۹ صفحه، ۴۱۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94185-5-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عروس به یلوسکای می‌آید

برای دانلود کتاب عروس به یلوسکای می‌آید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عروس به یلوسکای می‌آید
رسول پورنصیر
۱۳۹۸/۴/۹
خیلی خوبببببب نبود ولی خوب بود
سینا ل
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
جالب بود
سارا ملکی
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)