دانلود کتاب عشق موهبت الهی

  • از: لیلا رسولی
  • ناشر: انتشارات پرسمان
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب عشق موهبت الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عشق موهبت الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عشق موهبت الهی

کتاب عشق موهبت الهی نوشته‌ی لیلا رسولی، رمانی ایرانی با موضوعی عاشقانه است. نویسنده تلاش کرده تا با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و استفاده از جزئیات و شرح موقعیت‌ها و صحنه‌پردازی جذاب، مخاطب را تا پایان داستان با خود همراه کند.

در بخشی از کتاب عشق موهبت الهی می‌خوانیم:

همه با شنیدن رضایت لیدا دست زدند وبه رضا و لیدا تبریک گفتند رضا انگشتری را که قبلاً تهیه شده بود انگشت لیدا کرد و قول داد که خوشبختش کند اعظم خانم هم پلاک و زنجیزی را به او هدیه داد. پدر و مادرش و دیگران برای آن‌ها آرزوی خوشبختی کردند رضا در پوست خود نمی‌گنجید و چشم از لیدا برنمی‌داشت عمو و زن عموی لیدا با افتخار به عروسشان نگاه می‌کردند. شیما و بیژن نیز مانند دیگران خوشحال بودند. تنها لیدا بود که بعضی اوقات دور از چشم دیگران اشک در چشمانش حلقه می‌زد و دیدش را تار می‌کرد ولی برای اینکه دیگران متوجه نشوند بغضش رابه زور فرو می‌داد.

نمی‌دانست چرا نمی‌تواند در شادی با دیگران همراه باشد دائم احساس می‌کرد که اشتباه کرده و نباید قبول می‌کرد در اعماق قلبش از این وصلت راضی نبود ولی برای اینکه کسی متوجه نشود لبخند مصنوعی به لب داشت آخر شب عمو و خانواده‌اش به خانه‌شان رفتند و لیدا بعد از رفتن آن‌ها اولین نفری بود که شب بخیر گفت و جمع را ترک کرد. والدین لیدا متوجه نارضایتی لیدا بودند و می‌دانستند او فقط به خاطر آن‌ها قبول کرده است. هر دو به هم نگاه کردند و از این نگاه می‌توان خیلی معانی دریافت...

پدر و مادر لیدا هر دو تحصیل کرده و فهمیده بودند و به خوبی می‌دانستند که هر کسی حق دارد همسرش را خودش انتخاب کند. آقا مسعود مهندس مکانیک ماشین‌آلات سنگین در کارخانه‌ی نساجی بود و همسری مهربان و پدری دلسوز برای خانواده، که در تصمیم‌گیری موارد مختلف با خانواده صحبت و از نظرات آن‌ها استفاده می‌کرد. به همسر و دو فرزندش عشق می‌ورزید. بهاره خانم هم همیشه مثل یک دوست با همسرش همراه بود و آن‌ها نیز با خود فکر می‌کردند آیا کار درستی کرده‌اند یا نه؟

 ۷۳۶ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-1870-12-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عشق موهبت الهی

برای دانلود کتاب عشق موهبت الهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عشق موهبت الهی
آتنا جعفری
۱۳۹۷/۷/۴
فعلا که خیلی ضعیفه...
مدیا یوسفی
۱۳۹۸/۶/۲۱
خیلی خیلی عالی و جذاب واقعاً
آتنا جعفری
۱۳۹۷/۷/۱۰
اصلا فاجعه ضعیف بود.من موندم چرا اینارو اصلا چاپ میکنن اونم به این گرونییییی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)