دانلود کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی

کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی، اثر دیوید هربرت لارنس، دربردانده‌ی دو داستان کوتاه با نام‌های عطر گل‌های داوودی و مرد نابینا است. هر دو داستان فضای مشترکی دارند و روایتگر احساسات در روابط پیچیده انسانی هستند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

یکی از داستان‌های کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی، روایت‌گر زنی است که با وقوع یک فاجعه درمی‌یابد که هیچ‌گاه همسر خود را نمی‌شناخته است، در داستان دیگری مرد نابینایی است که در جنگ جهانی اول نابینا شده است و به آرامش غیرمنتظره‌ای می‌رسد.

عطر گل‌های داوودی (Odour Of Chrysanthemums) داستان خانواده‌ای فقیر است که در حاشیه خط آهن زندگی می‌کنند و مرد در معدن کار می‌کند و دائم‌الخمر است. یک‌شب که مرد دیر به خانه می‌آید زن تصور می‌کند او به میکده رفته است و شروع به سرزنش مرد در نزد خود می‌نماید اما سرانجام متوجه می‌شود که...

دیوید هربرت لارنس معروف به دی. اچ. لارنس (David Herbert Lawrence) نویسنده، شاعر، نقاش، مقاله‌نویس بریتانیایی و یکی از معتبرترین چهره‌های ادبیات زبان انگلیسی بود. وی در نمایاندن غرایز حیوانی و همچنین عواطف بشری مهارت ویژه‌ای داشت. از آثار معروف او می‌توان به «رنگین کمان»، «طاووس سفید»، «پسرها و عاشق‌ها» و «زن‌های عاشق» اشاره کرد. اما معروف‌ترین اثر او «عاشق خانم چترلی» است، خلاصه شده این داستان با عنوان «فاسق لیدی چترلی» در ایران ترجمه شده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی می‌‌شنویم:

ساعت هشت بود که او ناگهان از جا برخاست و لباس نیمه کاره را بر صندلی گذاشت. به سمت در پائین پلکان رفت و آن را باز کرد و چند لحظه‌ای گوش سپرد. ظاهرا بچه‌ها خواب بودند. او در حالی که در را پشت سر می‌بست به جای خود برگشت.

گهگاه صدایی از حیاط می‌آمد و زن هم اگرچه می‌دانست که تنها صدای موش‌هاست که تمام خانه را اشغال کرده‌اند، اما باز هم از جا برمی‌خاست. شب بسیار تاریکی بود. در خلیج ریل‌ها هیچ نشانه‌ای از روشنایی دیده نمی‌شد و تنها هنگامی که به پشت سر نگاه می‌کرد چندتایی چراغ زرد بر فراز معدن آن سوی برکه دیده می‌شد و لکه قرمز رنگ خود معدن که در شب می‌درخشید. زن در طول ریل دوید و بعد از روی خطوط موازی گذشت و بعد به کنار سنگ چین با دروازهای سفید رنگ رسید و از آن‌جا وارد جاده شد. ترس وجودش را به لرزه انداخته بود...

 ۱ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۱۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی

برای دانلود کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عطر گل‌های داوودی
Mahsa Ba
۱۳۹۷/۶/۱۷
عاااالییییی عاااالییییی❤💚
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)