دانلود کتاب صوتی عید پاک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عید پاک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عید پاک

کتاب صوتی عید پاک، مجموعه داستان‌های کوتاه و جذابی‌ست که محسن سلیمانی از نویسندگان مطرح دنیا همچون لئو تولستوی، ویلیام کارلوس ویلیامز، هنری سلسلر و... گردآوری کرده است و گناه، طمع، شک و تردید، نابرابری و انتقام دستمایه‌ این داستان‌ها هستند.

لئو تولستوی (Leo Tolstoy) در داستان «عید پاک» ما را با خود به جهان کودکان می‌برد، جهانی بدون کینه که اختلاف‌ها و دعواهایشان مانند باران بهاری کوتاه و زودگذر است، در حالی‌ که که بزرگتر‌ها به خاطر موضوعاتی کوچک هنوز در حال درگیری هستند، اما کودکان خیلی زود قهرشان به آشتی تبدیل می‌شود و برای باز کردن راه آب کوچکی کنار هم می‌ایستند.

ریچارد رایت (Richard Wright) در داستان «تو سیاه‌پوستی»، حکایتی کوتاه اما تاثیرگذار از تبعیض نژادی را شرح می‌دهد. ریچارد رایت در این مجموعه داستان دیگری نیز با عنوان «گربه» دارد که درباره‌ی انتقام کودکانه‌ یک پسربچه از بدخلقی‌های پدرش با به دار آویختن یک بچه‌ گربه است. داستان «قبل از کشتار» نوشته هنرناندو تلز (Hernando Tellez)، تردید‌ها و دودلی‌های یک سلمانی مبارز است برای کشتن دشمنی که حالا زیر تیغ او نشسته؛ داستانی که اگر چه شاید از نظر تفکر و جهان‌بینی مخالفانی داشته باشد، اما به لحاظ ساختاری داستان پرهیجان و گیرا است.

ویلیام کارلوس ویلیامز (William Carlos Williams) در داستان «زور» مقاومت دختربچه‌ای در مقابل پزشک و پدر و مادرش را به تصویر می‌کشد که این مقاومت مانع کشف بیماری او می‌شود. «به بانک ما خوش آمدید» اثر هنری سلسر (Henry Slesar) نیز داستانی هیجان‌انگیز از یک ایده قدیمی در ادبیات و سینما یعنی دزدی از بانک است.

داستان «تکه نخ» نوشته گی دو موپاسان (Guy de Maupassant) هم یکی از درخشان‌ترین داستان‌های این مجموعه به شمار می‌آید؛ داستان شخصی که هرچه برای اثبات بی‌گناهی‌اش بیشتر دست‌و‌پا می‌زند، بیشتر در مرداب ناباوری‌های مردم فرو می‌رود و هر چه زمان می‌گذرد امیدش کمتر می‌شود. داستان «بی‌نام و نشان» اثر رالف الیسون (Ralph Ellison) و «یک آدم چقدر زمین می‌خواهد» نوشته تولستوی از دیگر داستان‌های شنیدنی این مجموعه‌ می‌باشد که بارها مورد اقتباس‌های سینمایی و نمایشی هم قرار گرفته است.

لئو تولستوی نویسنده‌ای روسی‌تبار است که به عنوان یکی از درخشان‌ترین و برترین نویسندگان تاریخ شناخته شده است. او در تمام طول عمر خود زندگی بسیار ساده‌ای داشت و به خاطر نگارش کتاب‌های واقع‌گرایانه خود به نام‌های «جنگ و صلح» و «آناکارنینا» در اواسط تا اواخر قرن 19 شهرت جهانی به دست آورد.

 ۳ ساعت و ۱ دقیقه، ۱۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۳۶ دقیقه
بخش سوم
۲۶ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۵ دقیقه
بخش ششم
۱۹ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عید پاک

برای دانلود کتاب صوتی عید پاک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عید پاک