معرفی و دانلود PDF کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون

عکس جلد کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون

کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون نوشته الن اشتروم نیز، از مجموعه کتاب‌های تصویری مخترعان و کاشفان، داستان زندگی این مخترع و اختراع بزرگش را به صورت کمیک استریپ به تصویر می‌کشد.

موضوع کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون چیست؟

الن اشتروم نیز (Ellen Sturm Niz) در این کتاب به معرفی فایلو فارنزورس و اختراعش می‌پردازد. فایلو فارنزورس در 19 آگوست 1906 در شهر بی‌ور ایالت یوتا به دنیا آمد. او در 11 مارس 1971 در سن 64 سالگی درگذشت.

در طول سال‌های جنگ جهانی دوم (1945-1939) فیلو تحلیلگر تصویری خود را به دوربین دید در شب برای سربازان تغییر داد. همچنین یک سیستم رادار که می‌توانست موشک‌های دشمن را ردگیری و منهدم کند، برای ارتش ساخت.

در سال 1957 فیلو در یک برنامه تلویزیونی به نام «من رازی دارم» شرکت کرد. هیچ یک از شرکت‌کنندگان نتوانستند او را بشناسند. گری مور مجری برنامه با گفتن این حرف که «اگر ایشان نبود ما همه بیکار بودیم» او را با افتخار به حاضران معرفی کرد.

هنگامی که فایلو و خانواده‌اش در فرانت وین ایالت ایندیانا زندگی می‌کردند، در خانه تلویزیون نداشتند. وقتی پسر فایلو به نام کنت به مدرسه رفت متوجه شد که همه هم‌کلاسی‌های او در خانه تلویزیون دارند. او از پدرش درخواست کرد تا تلویزیون بخرد و فایلو با کمال میل قبول کرد.

فایلو حداقل 150 اختراع به نام خود به ثبت رسانده است. مجله تایم فایلو را به عنوان یکی از 100 شخصیت برتر مهم قرن بیستم انتخاب کرد. در سال 1944 نام فایلو در زمره مخترعین ملی در تالار مشاهیر قرار گرفت.

کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون (Philo Farnsworth and the television) برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های کمیک بسیار لذت‌بخش است.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: پسر مخترع
فصل دوم: تحقق یک رویا
فصل سوم: رونمایی از تلویزیون
فصل چهارم: تلویزیون ملی
بیشتر بدانید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون
نویسنده
مترجممحمد همت خواه
ناشر چاپیانتشارات عصر اندیشه
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات34
زبانفارسی
شابک978-600-5550-45-0
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون

برای دریافت کتاب فایلو فارنزورس و اختراع تلویزیون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.