دانلود کتاب صوتی فرصتی دوباره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرصتی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی فرصتی دوباره

ویکتوریا اوستین در کتاب صوتی فرصتی دوباره در مورد فرصت‌های جدیدی که خداوند در زندگی بر سر راه ما قرار می‌دهد، سخن می‌گوید.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در این کتاب صوتی می‌گوید:

آیا در زندگی شما مانعی وجود داشته؟ شاید به خودتان گفته باشید چه کسی به من کمک می‌کند این مانع را بردارم، آیا تا به حال سدی در زندگی‌تان بوده؟

شاید می‌خواسته‌اید کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کنید اما دائم به مشکل بر می‌خورده‌اید، شاید این سنگ زندگی شما، طلاقی ناخواسته بوده و یا گزارش پزشکی بد، ترس، بدهکاری، این مشکلات با شکل‌ها و اندازه‌های مختلف می‌آیند، اما هدف این موانع با اندازه‌ها و شکل‌ها چیست؟ 

موانعی که جلوی ما را می‌گیرند، ما را به دام می‌اندازند، کاری می‌کنند که فکر کنیم هرگز بر این موانع‌ها غلبه نخواهیم کرد، پس بهتر است همین حالا رهایش کنیم.

گاهی اوقات موانعی در واقعیت وجود دارند که خودتان به تنهایی نمی‌توانید آن‌ها حل کنید و از کنترل شما خارج هستند اما خداوند همه موانع را برای شما جا به جا می‌کند و شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک می‌کند...

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرصتی دوباره

برای دانلود کتاب صوتی فرصتی دوباره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی فرصتی دوباره
mahtab blue
۱۳۹۷/۱/۱۸
جالب بود
ندا فرقدانی
۱۳۹۷/۴/۵
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)