دانلود کتاب فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

  • از: محمد شقاقی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

آنچه که به انسان در جهت آدم زیستن کمک می کند، برگزیدن دین و مذهب است. انسان بی دین و بی مذهب انسان نیست، بلکه موجودی است که با کمک علوم مختلف واندیشه اش توانایی چپاول بیشتر و کامروایی زیادتری را دارد. آنچه حائز اهمیت است، این است که باید کدام دیدن و کدام مذهب را برگزید، تا بتواند پاسخ همه نیازهای مادی و معنوی، دنیوی و اخروی را بدهد. کدام دین و مذهب است که می تواند انسان را به سعادت برساند.

در این کتاب به بیان تاریخ پیدایش و توزیع جغرافیایی فرقه‌ها و مذاهب اسلامی پرداخته شده و براساس دیدگاه و منابع اهل سنت تدوین گردیده است. نویسنده در این نوشتار بر آن است که به شرح تاریخ پیدایش، تبیین عقاید، و توزیع جغرافیایی فرقه‌ها و مذاهب اسلامی از ابتدای شکل‌گیری تا عصر معاصر بپردازد.

این کتاب، مشتمل بر سه باب است که عناوین آن‌ها عبارت‌اند از: پیدایش فرقه‌های اصلی، ریشه‌ها، اسباب و علل؛ انشعاب‌های درونی فرقه‌های اصلی و ظهور مذاهبی که تا به امروز بر جای مانده است؛ و فرقه‌های جدید.

 ۲۸۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 9786005407044 

چاپ ۱۳۹۰: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

برای دانلود کتاب فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرقه ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ
مجید Tav
۱۳۹۸/۵/۳۰
کتابی با توضیحات عالی به فرقه های اسلامی و پیدایش آنها پرداخته، فقط ای کاش فرمت دیگری هم داشت،،، البته pdf برای محققان و ارجاع به منبع مفید هست ولی برای ما که صرفا خواننده هستیم خواندن را سخت می‌کند، با سپاس از کتابراه و نویسنده محترم،،،
فرشاد دهقانپور
۱۳۹۷/۴/۷
عالی بودش
Morteza Sedaghat
۱۳۹۷/۲/۲۳
کتاب خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)