دانلود کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها

در کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها اثر پدرام حکیم زاده، گزیده‌ای از اشکال و تصاویر اسطوره‌ای "صورت‌ها و صورتک‌ها" از فرهنگ‌های مختلف بشری گردآوری و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

حکیم‌زاده بیان می‌کند که انسان از ابتدای زندگی بر زمین با اشکال و تصاویری روبه‌رو بوده که با خود رمز و رازی به همراه داشته‌اند. او ورای پدیده‌ها و حادثه‌های طبیعی نیروی مرموز و روحی پنهان را می‌دید که آن روح یا نیرو سبب موجودیت یا حادث شدن آن پدیده می‌شد. این اشکال و تصاویر که امروز از آن‌ها به‌عنوان نماد، سمبل و اسطوره یاد می‌شود نقشی مهم در دنیای ارتباطی معاصر که جهانی تصویری است پیدا کرده‌اند. کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها (A Pictorial Collection Of Faces And Makes) برخی از این اسطوره‌ها را در خود جای‌ داده است.

 ۵۱ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94353-1-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها

برای دانلود کتاب فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تصویری صورت‌ها و صورتک‌ها
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۰/۳
کتاب کاملی نیست یک صفحه توضیح داده ولی برای بقیه فرهنگ های تصویری صورت صحبتی نکرده است و مشابه کتاب تیپ های شخصیتی کهن مردان و زنان نیست.
پدرام حکیم زاده اصل
۱۳۹۶/۱۰/۳
با سلام. ضمن تشکر به اطلاع می‌رساند پس از رویت صفحات اول کتاب متوجه می‌شوید که مخاطبین اصلی کتاب کسانی هستند که به دنبال زمینه کار طراحی، نقاشی، گرافیک، گریم، . . . . . و نظایر آن هستند. در چاپ‌های بعدی کتاب اطلاعات مفیدی در انتهای کتب در مورد موضوع اضافه خواهد شد. با تشگر ناشر کتاب.
الف. میم
۱۳۹۷/۸/۱۱
شما میگید که سری کتاب‌هایی ک در باره نماد‌ها گردآوری و تهیه کردید برای نقاشان , گرافیست‌ها و... است. باشه قبول... ولی خیلی بهتر میشد ک برای هر نماد توضیح ای داشتید و تاریخچخ پیدایش و موارد استفاده اش را می‌آوردید ک دیگر علاقه مندان هم از این کتاب لذت ببرند
علی علی وند
۱۳۹۶/۱۲/۲۵
سلام و خسته نباشید میگم. و بخاطر زحماتتون فکر الهی وارتان را میبوسم. یا علی ع
پدرام حکیم زاده اصل
۱۳۹۶/۱۲/۲۶
سلام. با تشکر از توجه جنابعالی، امیدوارم در پناه خدا و آن حضرت باشید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)