دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون

کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون با هدف ارتقاء و تحول سطح سلامت و کیفیت زندگی و پیشگیری از هزینه‌های سنگین برای درمان بیماری‌های مختلف به رشته‌ی تحریر درآمده است.

درباره‌ی مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی:

این مجموعه کتاب هشت جلدی شامل نکات کلیدی، متنوع و بسیار کاربردی است که با بیانی ساده و توضیحاتی قابل درک انواع مواد غذایی را از زوایایی گوناگون مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به حذف مطالب تئوریک و غیر اصولی، شرح تاثیر مواد غذایی بر بدن انسان همراه با تصاویر رنگارنگ و جالب اشاره کرد. این کتاب گزیده‌ای از مباحث پر کاربرد تغذیه و رژیم درمانی کتاب «Foods THAT harm, foods THAT heal» است که با فروشی بیش از شش میلیون نسخه در کشورهای مختلف دنیا، ارزشمند‌ترین اثر در زمینه‌ی تغذیه برای عموم مردم به شمار می‌آید.

کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون (Foods that harm, foods that heal : an A-Z guide to safe and healthy eating) مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای تمامی افراد بسیار سودمند خواهد بود؛ چرا که با شرح برجسته‌ترین کلیدهای سلامتی، نظر شما را نسبت به مواد غذایی تغییر می‌دهد و با کمترین هزینه به جلوگیری و درمان خیلی از بیماری‌ها کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و خون می‌خوانیم:

براساس مطالعات انستیتو ملی سلامت در آمریکا، نوعی رژیم غذایی به نام Dash در کنترل فشارخون بسیار مؤثر است. طبق این مطالعات فشارخون، با مصرف کمتر اغذیه چرب، چربی‌های اشباع شده و کلسترول و با مصرف زیاد انواع میوه‌ها، سبزی‌ها و محصولات لبنی کم چرب، کاهش پیدا می‌کند. این رژیم غذایی در برخی افراد از پرفشاری خون پیشگیری می‌کند و گاهی به اندازه مصرف داروهای ضد فشارخون، مؤثر است.

اثرات این رژیم غذایی در فاصله 2 هفته ظاهر می‌شود. و مزایای آن تا 8 هفته بعد، بدون در نظرگرفتن عواملی نظیر جنس، سن، نژاد یا فشار خون باقی می‌ماند.

 ۶۷ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-2388-63-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول- تغذیه و بیماری‌های قلب و عروق
فصل 1: سلامت قلب
فصل 2: اختلالات جریان خون در بدن
فصل 3: افزایش فشار خون (هایپرتانسیون)
فصل4: تصلب و گرفتگی شریان‌ها (آترواسکلروزیس)
بخش دوم- تغذیه و بیماری‌های دستگاه تنفس
فصل 1: تغذیه و اختلالات تنفسی
فصل 2: بیماری آسم
بخش سوم- تغذیه و بیماری‌های خون
فصل 1: اختلالات خون ریزی دهنده
فصل 2: افزایش بار آهن در بدن (هموکروماتوزیس)
فصل 3: کاهش میزان گلوکزخون (هایپوگلیسمی)
فصل 4: کم خونی (آنمی)
بخش چهارم - تغذیه و بیماری‌های کلیه و مجاری تناسلی
فصل 1: تغذیه و بیماری کلیه
فصل 2: تغذیه و تمایل جنسی
فصل 3: عفونت مجاری ادراری و تغذیه
فصل4: تغذیه و ناتوانی جنسی
فصل 5: تغذیه و ناراحتی‌های پروستات

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون

برای دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1: بیماری‌های قلب و عروق، تنفس، کلیه و مجاری ادراری، خون
رژیم غذایی، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم غذایی، مجموعه غذاهای زیان بار غذاهای شفابخش، بیماری های قلبی و عروقی، تغذیه سالم، اصول تغذیه، تغذیه درمانی، تغذیه، علم تغذیه، جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی، قلب و عروق و پیشگیری از بیماری های آن، داروهای بیماری قلبی عروقی، داروهای بیماری قلبی و عروقی، سیستم قلب و عروق، درباره ویتامین ها، ویتامین های مورد نیاز بدن، دستگاه تنفسی، دستگاه تنفسی انسان، بیماری عفونی دستگاه تنفسی، بیماری های خونی، پیشگیری از بیماری های کلیه، کلیه، نارسایی کلیه، برنامه غذایی، غذای سالم، راهنمای تغذیه، نقش تغذیه در زندگی، اختلالات غذایی، تاثیر تغذیه بر روی سلامتی، انواع ویتامین ها و خواص آنها، کتاب تغذیه و بیماری های قلب و عروق، پیشگیری از بیماری مجاری تناسلی، an A Z guide to safe and healthy eating، Foods that harm foods that heal، Joe Schwarcz، Fran Berkoff، انجمن ریدرز دایجست، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی جلد 1، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی جلد یک، مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی pdf، کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 1، کتاب بیماری های قلب و عروق دستگاه تنفس کلیه مجاری اداری خون، کتاب بیماری های قلب و عروق تنفس کلیه و خون