دانلود کتاب فرهنگ سیاسی (رویکردی مغفول در فرآیند دموکراسی سازی و شناخت جوامع)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ سیاسی (رویکردی مغفول در فرآیند دموکراسی سازی و شناخت جوامع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ سیاسی (رویکردی مغفول در فرآیند دموکراسی سازی و شناخت جوامع)

مروری بر کتاب: رویکردی مغفول در فرایند دموکراسی سازی و شناخت جوامع

پیچیدگی امر فرهنگ در گستره ملل و تعامل فرهنگی با جوامع بشری، کاری نیست که صرفا به شناخت شاخه هایی از فرهنگ و هنر و تبادل آنها محدود شود، بلکه مستلزم در اختیار داشتن رویکردی است که از روزنه ای فراگیر، به وجوهی بنیادی تر از جوامع دست یابد، تا برنامه تعامل فرهنگی، به صورت هر چه منطقی تر و نافذ تر، بر پایه آنها استوار گردد.

دستیابی به این رویکرد، موجب می شود تا دریافت ریشه های هر چه عمیق تر پدیده های سیاسی و فرهنگی جوامع تسهیل شود و برنامه‌هایی را برای روابط فرهنگی پیش چشم آورد که از لایه های سطحی و گذرایی چون افکار عمومی، به لایه‌هایی ژرف‌تر نفوذ کرده و پی‌آمدهایی ماندگارتر و موثرتر از خود بر جای بگذارد.

همانطور که می دانیم، ظرفیت تصویر سازی یک کشور به عنوان یکی از منابع اصلی قدرت یک ملت، سابقه‌ای بسیار دیرینه دارد، که در هر عصر با توجه به زمینه‌های ارتباطی موجود، شکلی خاص به خود می‌گرفته است. با توجه به زمینه‌هایی چون عصر ارتباطات و برجسته شدن نقش و اهمیت فرهنگ در عرصه روابط بین الملل و جلو دار شدن قدرت نرم، کشف هر چه بیشتر نقش و پی‌آمدهای کاربرد فرهنگ و جایگاه آن در دیپلماسی فرهنگی از لوازم کار است.

 ۲۳۴ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۴۰۰ ت (۴۰%) - 0.89€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ سیاسی (رویکردی مغفول در فرآیند دموکراسی سازی و شناخت جوامع)

برای دانلود کتاب فرهنگ سیاسی (رویکردی مغفول در فرآیند دموکراسی سازی و شناخت جوامع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب فرهنگ سیاسی (رویکردی مغفول در فرآیند دموکراسی سازی و شناخت جوامع)