دانلود کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده

هدف از تهیه کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده اثر جی. پل پیتر و جری سی. اولسون وجود خلاء فرهنگ واژگان جامع در حوزه رفتار مصرف کننده بوده است. کتاب حاضر بیش از 300 واژه‌ی تخصصی رفتار مصرف کننده را در بردارد. این کتاب به صورت دو زبانه (فارسی-انگلیسی) است.

کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده (Marketing Strategy) به منظور تعمیق درک و تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده به رشته تحریر درآمده است. جذابیت این کتاب در 2 زبانه بودن آن می‌باشد که باعث می‌شود خواننده همزمان ترجمه و اصل آن را مقابل هم قرار داده و با واژگان تخصصی بیشتری آشنا شود.

این کتاب در حجم کوچک خود به صورت یکپارچه و گام‌به‌گام مطالب بخش تخصصی رفتار مصرف کننده را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و بر جذابیت مطالب و اشتیاق مخاطب به مطالعه آن می‌افزاید.

 ۱۲۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-459-215-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده

برای دانلود کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده
کبری سبزعلی یمقانی
۱۳۹۷/۱/۲۸
سلام. برای برطرف نمودن ابهامات خود در واژگان تخصصی حتما کتاب دو زبانه فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده را مطالعه نمایید. تمامی واژگان تخصصی فرهنگ مصرف کننده و بازاریابی و استراتژی در این کتاب آورده شده بیشتر...
مریم 1111 تهرانی
۱۳۹۶/۱۲/۱۵
دو زبانه بودن کتاب واقعا بر جذابیتش افزوده ...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)