دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8

  • ناشر: پژوهش های نوین علوم مهندسی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8

در فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8، مبانی ارگونومیکی بررسی می‌شوند که از پتانسیل لازم برای کاهش اختلالات اسکلتی عضلانی و بالا بردن سود در صنعت کشاورزی برخوردارند.

این تحقیق در استان گیلان به مطالعه پرورش‌دهندگان سبزیجات پرداخته است. هدف از انجام این مقاله شناسایی اهمیت نسبی موانع استفاده از پنج مورد از مبانی ارگونومیک است. علاوه بر این، به مقایسه موانعی پرداخته می‌شود که افراد بی‌علاقه به استفاده از این مبانی و افراد علاقمند به استفاده از آن‌ها با آن‌ها روبرو هستند. در راستای انجام تحقیق، فرم نظرسنجی به کشاورزان بازار سبزیجات تازه ارسال شد تا استفاده از مبانی ارگونومیک و موانع استفاده از آن‌ها در قالب بخشی از یک مطالعه مداخله‌ای و نیز با استفاده از از روش تحلیل کی‌دو ارزیابی گردد. مواردی مانند عدم آگاهی و شناخت، هزینه‌ها، عدم مشاهده استفاده از این مبانی و عدم توانایی بررسی مبانی ارگونومیک از جمله موانع شناخته شده بودند.

نتایج دو مفهوم خاص دارند. نخست آن‌که نتایج نشان می‌دهند که برای عرضه مبانی ارگونومیک، فرد باید توجه دقیقی به نیازهای خاص مراحل آگاه‌سازی، متقاعدسازی و تصمیم‌گیری داشته باشد. دوم آن‌که از آنجایی که مبانی ارگونومیک موانع منحصر به فردی دارند، لازم است آزمایش شوند تا این موانع آشکار گردند و پیش از عرضه به آن‌ها پرداخته شود.

توسعه پرشتاب و گسترده علوم به ویژه در حوزه فنی و مهندسی، انجام اقدامات علمی برای معرفی دستاوردهای علمی را بیش از پیش ضروری کرده است. توسعه پایدار ایران اسلامی، مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی به ویژه در حوزه علوم مهندسی است. موسسه مدیریت دانش شباک با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی با هدف معرفی پژوهش‌های علوم مهندسی و ایجاد فرصتی برای تبادل مطالعات و تجارب در این حوزه، نشریه پژوهش‌های نوین علوم مهندسی را منتشر می‌کند.

فهرست مطالب

استفاده از مبانی ارگونومیک در صنعت کشاورزی
بررسی عددی انتقال حرارت جابجایی آزاد از دسته لوله داغ با دمای متغیر
کاربرد نشر آوایی در ارتوپدی
رفع چالش پیچیدگی مدل معنایی در اینترنت اشیا با رویکرد هستان‌شناسی معنایی

 ۴۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8

برای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 7 و 8
Mahmoodsariolghalam Sariolghalam
۱۳۹۷/۶/۸
تنها راه ترقی ایران، مطالعه، مطاله.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)