دانلود کتاب فصل گوناگون: داستانی زمستانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فصل گوناگون: داستانی زمستانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فصل گوناگون: داستانی زمستانی

 کتاب «فصول گوناگون: داستانی زمستانی» اثر دیگری از استیون کینگ نویسنده امریکایی می باشد.

مجموعه فصول گوناگون شامل چهار داستان در چهار سبک، با حال و هوا و موضوع مختلف است که در سال ۱۹۸۲ نگاشته شده است. این کتاب در سال ۱۹۸۳ نامزد بهترین مجموعه داستان جایزه World Fantasy Awards بوده است.

روایت کننده کتاب «داستانی زمستانی» یا «شیوه تنفس» دیوید، وکیل میانسالی اهل منهتن است. او عضو باشگاهی می‌شود که اعضای آن علاوه بر کتاب خواندن و گفتگو و شطرنج و بیلیارد بازی‌کردن، علاقه‌ دارند برای هم قصه بگویند...

در بخشی از این کتاب می خوانید:

دیوانه‌ای بیش نبود (او تا آن زمان مسئول تلفاتی هجده‌هزار نفره بود _ به‌راحتی، خود و دیگران را بارها و بارها به خطر انداخته و قسر در رفته بود، و به هیچ وجه عین خیالش نیز نبود. گویی پشت سر هم سکه‌ای بیست‌وپنج‌سنتی درون دستگاه آهنگ پخش‌کن می‌انداخت). او در آن لحظه در حال شرح و توصیف عملیات جنگی احمقانه دیگری بود _ عملیاتی که فقط و فقط با فدا شدن کل افراد تحت فرمانش به‌گونه‌ای موفقیت‌آمیز به‌وقوع می‌پیوست: عملیاتی بسیار بسیار موفقیت‌آمیز در حد به‌وجود آوردن کلی بیوه‌زن جدید.

پس از محو شدن گرد و غبار، جرارد توزمن گیج و منگ و ناشنوا بر سر جایش میخکوب می‌شود؛ از بینی، هر دو گوش و دو گوشۀ چشم‌هایش قطرات خون جاری می‌شود، در اثر ضربه شدید مغزی بیضه‌هایش حسابی ورم کرده بودند. او به‌هنگام تلاش برای یافتن مفری از کشتارگاهی که تا دقایقی پیش مرکز ستاد فرماندهی نامیده می‌شده، با جسد کراترز روبه‌رو می‌شود. توزمن جسد ژنرال را نظاره می‌کند... و سپس در آن واحد هم دادوفریاد سر می‌دهد، هم می‌خندد. گوش‌های ناشنوا شده در اثر گلوله باران، صدای گوشخراش صاحب خود را نمی‌شنوند....

 ۲۱۸ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-243-114-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فصل گوناگون: داستانی زمستانی

برای دانلود کتاب فصل گوناگون: داستانی زمستانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فصل گوناگون: داستانی زمستانی
Mohammad Gorgani
۱۳۹۷/۵/۴
تو رو خدا استیفن کینگ و بیشتر بیارید، مخصوصا کتابای که ازشون فیلم ساختن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)