دانلود فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین

فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین نوشته‌ی امیر ماهرو، قصه جوانی است که پس از سال‌ها از زندان آزاد شده اما هر کجا برای کار می‌رود، از او گواهی عدم سوء پیشینه می‌خواهند تا اینکه فکری به ذهنش می‌رسد و به اتفاق دوستش درصدد طرح نقشه‌ای برمی‌آیند.

در بخشی از کتاب فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین می‌خوانیم:

بنز پلیس آژیرکشان به دنبال آن‌ها روانه می‌شود.. غلام سعی می‌کند با مهارت بیشتری موتور را براند. از چند دست‌انداز می‌گذرند. به انتهای هر کوچه‌ی طولانی که می‌رسند پلیس به همان کوچه می‌پیچد اما همه‌ی خیابان‌ها و کوچه‌ها خلوت هستند و هیچ مانعی بر سر راه آن‌ها نیست.. اسی حالا مرتب به شانۀ غلام می‌زند غلام کمی سرعت موتور را کم می‌کند. اما نمی‌ایستد اسی فریاد می‌زند که نگهدارد. اما غلام توجه‌ای نمی‌کند. اسی هم چشم‌های او را برای چند ثانیه می‌گیرد غلام عصبانی موتور را نگه می‌دارد و اسی فوراً از موتور پیاده می‌شود.

غلام: (با عصبانیت) چه مرگته بوغلتون
اسی: من دیگه نمی‌آم
غلام: واسه چی؟
اسی: تو با این سرعت ارضه نداری به یه چیزی بخوری
غلام: د به چی بخورم تو این هیری ویری..
اسی: د ندیدی دیگه بابا تو فیلمای ایرانی وقتی پلیس این جوری با سرعت می‌آد دنبال آدم یا یه هندونه فروش رد می‌شه یا یارو بار شیشه خالی می‌کنه دیگه خیلی خیلی بخواد کم خرج تموم بشه چند تا پلاستیک آشغال باید باشه، اما از یه قبرستونی اومدی که یه سیگار فروشم بساط نکرده بود سوتش کنیم اونور.

دسته فیلمنامه،
 ۱۸۱ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-98521-1-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۸۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین

برای دانلود فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فیلمنامه سینمایی تلخ اما شیرین