دانلود کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

اگر فکر می‌کنید رهبری کردن مخصوص دیگران است، سخت اشتباه می‌کنید! هر کسی می‌تواند رهبری موفق در زندگی خود باشد؛ فقط لازم است که سری به کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی (چکیده کتاب) نوشته‌ی ست گودین بزنید؛ اثری که از پرفروش‌ترین‌های وال‌استریت ژورنال و نیویورک تایمز در دوران خود بوده است.

معرفی کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی:

طبیعت انسانی به شکلی است که به جست‌وجوی قبایل اعم از مذهبی، قومی، اقتصادی، سیاسی یا حتی گروه‌های موسیقی می‌رود. کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی (Tribes: we need you to lead us) در واقع هر گروه اجتماعی را به یک قبیله تشبیه می‌کند که اعضای آن با همدیگر مرتبط هستند یا یک ایده و یک رهبر، جمع آن‌ها را شکل داده است. علاقه و انگیزه درونی مشترک و برقراری ارتباط بین افراد ساختار اصلی یک قبیله را شکل می‌دهد.

پس از آن نویسنده این کتاب رهبری را مختص افراد خاص مثل رهبران سیاسی و مذهبی نمی‌داند و اعتقاد دارد هرکسی درون خود استعداد آن را دارد که مرکز یک گروه کوچک قرار بگیرد.

ست گودین درباره نوشتن اثر محبوب خود می‌گوید: «این کتاب نقطه عطفی برای خودم و کارم بود. درحالی که بیشتر کتاب‌های رهبری و مدیریت، شکلی از زورگویی را تبلیغ می‌کنند تا مردم ترغیب به انجام کاری شوند، این اثر شما را به یک مبارزه درونی دعوت می‌کند.»

ست گودین را بیشتر بشناسیم:

ست گودین (Seth W. Godin) نویسنده دوازده کتاب پرفروش، یک وبلاگ نویس محبوب و یک کارآفرین موفق به شمار می‌رود و کتاب‌هایش به بیش از 35 زبان دنیا ترجمه شده است.

او در زمینه توسعه و ایده‌پردازی کسب‌وکارها فعالیت می‌کند و به غیر از کار در فضای تبلیغات و مدیریت، به خاطر مطرح کردن مفهوم Permission Marketing (تبلیغ و بازاریابی با کسب اجازه از مخاطب) شناخته می‌شود.

کتاب‌های ست گودین زبانی ساده و روان دارد و به راحتی با مخاطبان مختلف ارتباط برقرار می‌کند و حتی امروزه این نویسنده محبوب آمریکایی را کارآفرین عصر اطلاعات می‌نامند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی:

- قبایل را همه باید بخوانند. هر یک از ما رهبری هستیم که می‌تواند در شکل جدید در دنیای امروز رهبری کند. (سناتور سابق آمریکایی بیل بردلی)

- مشخص است که چرا مردم برای شنیدن حرف‌های گودین هزینه می‌کنند. (مجله تایم)

نکاتی از کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی:

- رهبر یک قبیله باید سه ویژگی داشته باشد: تمایل به ایجاد یک تغییر، توانایی ایجاد یک شبکه ارتباطی موثر میان خود و سایر اعضای قبیله و تمایل به رهبری افراد قبیله.

- ما انسان‌ها ناگزیر از این هستیم که به چیزی تعلق داشته باشیم.

- ما به سمت رهبران و ایده‌هایشان جذب می‌شویم و نمی‌توانیم در برابر کشش تعلق و نیز هیجان چیزهای تازه مقاومت کنیم.

کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر از علاقه مندان به حوزه کسب‌وکار و مدیریت هستید و دوست دارید که در زندگی شخصی و کاری خود شیوه رهبری کردن را بیاموزید، این کتاب به شما توصیه می‌شود. حتی کسانی که ایده‌های نابی برای شروع یک کار دارند و می‌خواهند با یک خودسازی فردی، آن را عملی کنند، این اثر می‌تواند راهنمای خوبی برایشان باشد.

در بخشی از کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی می‌شنویم:

وضعیت موجود پایدار و مقاوم است چون همه می‌خواهند که اینطور باشد. به عبارت دیگر همه اعتقاد دارند که آنچه نقدا در اختیار دارند، بهتر از وحشت و مخاطره‌ای است که با تغییر خواهد آمد. مردمی که معتقدند که ایده‌های غیرعملی و احمقانه‌ای دارید، شما را با استانداردهای موجود کسب‌وکارهای منقرض شده مقایسه می‌کنند. در یک شرکت ضبط صدا همگان بر این باورند که تنها راه کسب درآمد فروش سی دی‌ها و دانلودهای دیجیتال است. در نتیجه مدل‌های جدید کسب‌وکار را نادیده می‌گیرند یا آن‌ها را تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهد. به تغییرات صنعت موسیقی بعد از ورود فایل‌های دیجیتال دقت کنید. درآمد شرکت‌های تهیه کننده موسیقی شدیدا کاهش پیدا کرده است. اما هم زمان شرکت اپل با معرفی آی تونز و آیپاد از همین صنعت، صدها میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

 ۱ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۷۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
یادداشت اختصاصی «ست گادین» برای خوانندگان نشریه «ره‌آورد مدیریت»
۲ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: قبیله خود را بسازید و آن را هدایت سازید
۱۴ دقیقه
فصل دوم: ارتقاء قبیله
۶ دقیقه
فصل سوم: انسان‌های گرسنه و یک قبیله
۲ دقیقه
فصل چهارم: رهبران پیشاپیش دیگران حرکت می‌کنند
۷ دقیقه
فصل پنجم: گوسفندداری
۶ دقیقه
فصل ششم: جنبش‌های خُرد
۳ دقیقه
فصل هفتم: عناصر رهبری
۶ دقیقه
فصل هشتم: چگونه کتاب یا ایده‌ای جدید را به فروش برسانیم؟
۱ دقیقه
درباره ما

راهنمای دانلود کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

برای دانلود کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

نظرات کتاب قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

Kamran B
۱۳۹۹/۷/۱۷
تعبیر رهبری به شعبده بازی به نظرم خیلی جالب بود. شاید خیلی‌ها حقه و ترفند خیلی از شعبده بازی‌ها رو بدونن اما فقط معدود افرادی هستن که اونارو باور پذیر اجرا می‌کنن. در مجموع کتاب خوبی بود پیشنهاد می‌کنم گوش کنید
اسماعیل پورمسلمی
۱۳۹۹/۷/۱۶
ست گادین نویسنده خوبیه و کتاب هاش ارزش یکبار خوندن داره. کتاب قبایل به مسئله رهبری پرداخته. کتاب «رقص فیل ها» نوشته لویی گشنر هم در این زمینه میتونه کمک تون کنه
الهه حسینیان
۱۳۹۹/۷/۱۶
کتاب در مورد رهبری و تیم سازی بود. به نظرم خوندن این کتاب برای کسانی که میخوان کسب و کار تازه‌ای رو شروع خالی از لطف نیست و بهشون جهت میده.
مشاهد همه نظرات (۲۵)