دانلود کتاب قدرت پذیرش تغییرات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت پذیرش تغییرات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت پذیرش تغییرات

کتاب قدرت پذیرش تغییرات نوشتۀ تونی بوزان، شما را در فرایند خودشناسی واقعی، آن کسی که می‌خواهید باشید و دستاوردی که می‌خواهید داشته باشید، راهنمایی خواهد کرد.

تغییر جنبه‌ای از زندگانی ماست که از لحظه‌ای که شروع به درک می‌کنیم تا لحظه‌ی مرگ و شاید پس از آن وجود دارد. تغییر در کلیه‌ی جوانب زندگی ما در حال رخ دادن است به عبارتی در طول هر میلی ثانیه از زندگی ما. تمام سیستم ذهن و جسم شما آنگونه طراحی شده که نه‌ تنها با تغییرات هماهنگ شود بلکه همگام با تغییرات رشد کند.

کتاب قدرت پذیرش تغییرات (Embracing change) به این منظور نوشته شده که به شما در درک مفهوم تغییر کمک کند؛ به شما کمک کند که باورتان به توانایی خود در زندگی و مدیریت عواقب ناشی از تغییرات در هر شرایطی را تقویت کنید. شما هم تفکر تغییر دارید و هم موجد تغییر هستید. شما دارای توانایی و استعداد تغییر آینده خود بوده و قادر به ایجاد تأثیری نسبت به جهان هستید.

این کتاب به گونه‌ای تدوین شده که بتواند به شما کمک کند اهداف خود را تشخیص دهید و باورهای غلط را از خود دور کنید و بدین وسیله توانایی شما در استقبال از تغییرات را در شرایط گوناگون تقویت کند.

فارغ از تجربیات گذشته، شما قدرت و توانایی آن را دارید که نحوه‌ی تفکر خود را تغییر دهید، خود را از الگوهای گذشته رها سازید و تغییر را به‌ عنوان بخشی از تجربه‌ی بزرگی که زندگی نام دارد، پذیرا شوید.

کتاب قدرت پذیرش تغییرات طراحی شده تا به‌ صورت عملی گستره‌ی کاملی از ابزارهای تحول شخصی را در اختیار شما قرار دهد که حاصل برنامه‌های آموزشی تونی بوزان (Tony Buzan) و تجربیات میلیون‌ها خواننده و افراد موجد تغییر در سرتاسر جهان است. این ابزارها فارغ از شرایطی که در آن قرار دارید، قابل استفاده هستند تا به شما این توانایی را بدهند که بتوانید همه‌ی برهه‌های متغیر زندگی خود را به‌صورت فرصت‌هایی برای پیشرفت شخصی ببینید.

در حین مطالعه‌ی این کتاب به گفته‌هایی از افراد برجسته‌ای که موجد تغییرهای بزرگ بوده‌اند، بر خواهید خورد و نیز با مطالعات انجام‌ شده درباره‌ی افرادی مواجه می‌شوید که نقشه‌های ذهنی و دیگر روش‌ها را برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی خود استفاده کرده‌اند. شما شبکه‌ای از اساتید در حوزه‌ی تغییر شخصی برای خود انتخاب خواهید کرد، افرادی که می‌توانید از آن‌ها بیاموزید و شما را در مراحل تغییر باانگیزه نگه دارند. شما همچنین در حین مطالعه‌ی کتاب مقاطع بازنگری رفتار را خواهید دید که شما را به‌ طور مثبت در مسیر نگاه خواهند داشت.

خودتان را تا چه حد می‌شناسید؟ کسی هستید که تسلیم جریان زندگی است؟ یا کسی هستید که همیشه مراقب کوچک‌ترین جزئیات بوده و بر آنچه در شرف وقوع است تسلط دارید؟ آیا برای هر چیزی از قبل برنامه دارید؟ چگونه با بحران‌ها مواجه می‌شوید؟ خشمگین می‌شوید؟ عصبی می‌شوید؟ عملکرد شما تحت فشار چگونه است؟ با مسائل پیش‌بینی نشده چگونه کنار می‌آیید؟ آن‌ها را همچون چالش‌هایی می‌بینید که بایستی با آن‌ها مواجه شد و از آن لذت برد یا برایتان چون مانعی عذاب‌آور هستند؟ وقتی شرایط سخت و نامساعد است، آیا شوخ‌طبع هستید یا حس می‌کنید که فقط باید جدی باشید؟

در تمام طول کتاب، تونی بوزان به شما نشان خواهد داد که چقدر قوی هستید، چه توان اثرگذاری شخصی بالایی دارید و اینکه چگونه تغییر می‌تواند به یک نیروی انرژی مثبت تبدیل شود. از همه مهم‌تر به شما نشان خواهد داد چگونه ذهن خود را در ظرفیت‌های بالاتر به کار گیرید و از آن همچون ابزاری خارق‌العاده برای فراگیری مهارت‌های جدید، شناخت و به عمل درآوردن افکار، رؤیاها و آرزوهای عمیق خود استفاده نمایید.

جملات برگزیده کتاب قدرت پذیرش تغییرات:

- افکارت را تغییر بده تا جهان را تغییر دهی.
- هر بار که به بازخورد توجه کنید به موفقیت در حصول هدف خود نزدیک‌تر می‌شوید.
- اگر ما جهت خود را تغییر ندهیم، احتمالاً به همان‌جایی که شروع کردیم می‌رسیم.
- ما چیزها را آنگونه که هستند نمی‌بینیم بلکه آن‌ها را آن‌گونه که خود هستیم می‌بینیم.
- مردمی که به‌اندازه‌ی کافی دیوانه هستند که فکر کنند می‌توانند دنیا را تغییر دهند، این کار را می‌کنند.
- همه‌ی فکر خود را بر کاری متمرکز کنید که در حال انجامش هستید. اشعه‌ی خورشید تا هنگامی که متمرکز نشود، نمی‌سوزاند.
- دیدگاه شما فقط هنگامی که به اعماق وجود خود نظر بیفکنید روشن و واضح خواهد شد. آن‌که به بیرون می‌نگرد و یا می‌بیند و آن‌که به درون نگاه می‌کند از خواب بیدار می‌شود.

در بخشی از کتاب قدرت پذیرش تغییرات می‌خوانیم:

لحظه‌ای حس چشایی معجزه‌گر خود و پرزهای چشایی‌تان را ملاحظه کنید. شما ظرفیت بی‌حدوحصری برای تشخیص تفاوت طعم‌های متفاوت و حتی نزدیک به هم را دارید. حس چشایی نیاز شما به لذت از خوردن را برآورده می‌کند و شما را به دیگران، فرهنگ‌های دیگر و گذشته‌ی خودتان پیوند می‌دهد.

مزه نتیجه‌ی مستقیم تغییر است. هنگامی که بدن شما به مواد مغذی نیاز دارد، سیستم بیوشیمیایی هشدار دهنده‌ی بدن‌تان فعال می‌شود تا بدن بفهمد که شکل خاصی از غذا مورد نیاز است. دهان شما که می‌توان از آن به‌ عنوان یک آزمایشگاه فوق‌العاده حساس شیمیایی یاد کرد، قادر به تمایز بین میلیون‌ها ماده‌ی متفاوت است و تا حدی هم می‌تواند به‌ فوریت تشخیص دهد که ماده‌ای برای شما خوب است یا بایستی فوراً آن را از دهان خارج کرد. احساس نیاز به غذا نه‌ تنها به شما می‌گوید چه زمانی غذا لازم دارید بلکه با ایجاد حس سیری زمان دست کشیدن از غذا خوردن را هم اعلام می‌کند.

دهان شما به‌ تنهایی یک عامل تغییر بسیار خوب است. حس چشایی عمدتاً نتیجه‌ی مستقیم جویدن است که انسجام و غلظت غذا را تغییر می‌دهد و درنتیجه به سیستم گوارش شما امکان تمایز بین مطلوب و نامطلوب و هضم کردن یا نکردن غذا را می‌دهد.

شاید بچه‌های بسیار کوچک را دیده باشید که هنگام خوردن غذایی که برایشان آشناست ولی برای بچه دیگری که نزدیکشان است ناآشناست، با زل زدن و باز کردن دهان هنگام جویدن غذا بچه‌ی دیگر را حیرت‌زده می‌کنند. این رفتار غریزی (که عموماً به‌ اشتباه به سوء رفتار تعبیر می‌شود) نه‌ تنها رخ دادن فرآیند تغییر را نشان می‌دهد بلکه نشان می‌دهد که غذای مورد نظر برای مصرف بی‌ضرر است.

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: تغییر چیست؟
فصل 1: ماهیت تغییر
فصل 2: سیستم منحصربه‌فرد مدیریت تغییر شما
فصل 3: رفتار شما در قبال تغییر
فصل 4: دیدگاه شما از تغییر
فصل 5: چگونگی تغییر شما
بخش دوم: به استقبال تغییر رفتن
فصل 6: درک خود: چگونه دنیایتان را تغییر دهید
فصل 7: انتخاب آینده‌تان
فصل 8: چگونه اساتید تغییر دنیا را تغییر می‌دهند
فصل 9: زندگی تغییر می‌کند: چگونه از یک دفتر تغییر استفاده کنیم
بخش سوم: برنامه‌ریزی زندگی
فصل 10: تغییر تعادل زندگی شما
فصل 11: تغییر در کسب‌وکار
فصل 12: طبیعت متغیر روابط
فصل 13: استقبال از سالخوردگی

 ۳۳۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6895-56-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب قدرت پذیرش تغییرات

برای دانلود کتاب قدرت پذیرش تغییرات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت پذیرش تغییرات
مجتبی مجتبی
۱۳۹۸/۵/۱
نویسنده اش خیلی شناخته شده نیست ولی ارزش خوندن داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)