دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

  • از: هادی ناجی
  • ناشر: انتشارات مهرراوش
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

سه گانه‌ای که با انتشار کتاب سبز، آغاز و با سفید ادامه یافت، امروز با قرمز به سرانجام خود رسید. شخصیّتی به نام پارسا، در سه بُرهه از زمان زندگی‌اش به خوانندگان معرفی شد. پارسا، که کودکی با استعداد بود، آرام آرام رشد کرد و همراه او دغدغه‌هایش نیز بزرگ و بزرگ‌تر شدند.

اگر روزی نگرانی پارسا تنها قاب عینکش یا شاگرد اوّل شدن بود،  امروز، فرهنگ نوکیسه‌ها، بی‌عدالتی‌ها و ناجوانمردی‌هایی که انسان‌های طمّاع و فرصت طلب انجام می‌دهند، قلب او را می‌آزارد. امّا چاره چیست؟ هم شرایط حاکم بر دنیای امروز، مخاطره انگیز است و هم برخی از اتّفاقات حاصل و نتیجۀ کوتاهی‌ها و اشتباهات خود انسان هاست. تأثیرات مسائل کودکی و نوجوانی در دوران بزرگسالی اجتناب‌ناپذیر است و تمام دغدغۀ من از نوشتن سبز این بوده است که نیازهای کودک و مسائل روحی روانی او نباید مورد قصور والدین قرار گیرد چون تبعات آن می‌تواند در تمام زندگی همراه او باشد.

فهرست مطالب

پیشگفتار: سخن نویسنده
دیگران، در مورد سفید چه می‌گویند؟
مردی برای تمام فصول
به خاطر آن کشیده‌ای که خوردم!
رنج و برنج
جن‌گیر
آیدین
همشهری
کودک، بادبادک و دریا
گُلی

 ۱۲۸ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7119-18-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

برای دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)
سید هادی علوی زاده
۱۳۹۶/۶/۳۰
با تشکر
ولی وضعیت زندگی پارسا مشخص نشد
ای کاش در مورد زندگی شخصی پارسا هم به نتیجه ای می رسید
با تشکر و تقدیر
روح اله مشایخ
۱۳۹۵/۲/۲۰
کتاب ها به ترتیب از اولی بهتر از دومی و سومی بود بیشتر ارتباط برقرار می شد . به نظرم برای پارسا با ان همه استعداد خانواده بهتری می شد در نظر گرفت . در کل داستان کشدار و قشنگی بود . لطفا ادامه دهید.
آهارا یوسفی
۱۳۹۴/۱۱/۳
سبزخیلی محتوای خوبتری داشت حول داستان برروی پارسابوداماسفیدوقرمزربطی ب زندگی پارسانداشت و حول اتفاقات نوشته شده بود.موفق باشید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)