دانلود کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه

کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه نوشته‌ی سامانتا بروک، مجموعه‌ای داستانی و کودکانه با هدف آموزش مهارت‌های ارتباطی در کودکان به صورت مصور و با بیانی ساده و دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در بخشی از کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه (Makeover madness) می‌خوانیم:

لیمو دکمه‌ی روی صندلی را فشار داد و صندلی آرایشگر شروع به کار کرد بعد از چند ثانیه صندلی زنگی زد و خاموش شد. موهای توت فرنگی بسیار زیبا شده بود. توت‌فرنگی خودش را در آیینه دید و گفت: "وای چقد زیبا شدم! این باور نکردنیه." لیمو با هیجان فریاد زد: " آره فوق‌العاده شدی! نفر بعدی کیه که می‌خواد امتحان کنه؟" همه‌ی دوستان لیمو یک صدا فریاد زدند "من! من! من!" چند روز بعد لیمو به زغال اخته زنگ زد که اگر به او نیاز دارد به آرایشگاه بیاید و موها و ناخن‌هایش را درست کند. اما زغال اخته گفت: "نه، ممنون." لیمو به بقیه‌ی دوستانش هم زنگ زد اما آن‌ها هیچ‌کدام به لیمو احتیاجی نداشتند.

 ۱۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8454-68-7 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه

برای دانلود کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه