دانلود کتاب صوتی ماجراهای روز برفی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای روز برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراهای روز برفی

کتاب صوتی ماجراهای روز برفی اثر آندرئا پترلیک حوسینویچ و جاناکی سوریاراچچی شامل 2 داستان با عنوان‌های سوپ شگفت انگیز و آدم برفی است.

سوپ شگفت انگیز داستان جانی کوچولویی است که سرماخورده و گرسنه است اما هیچ کس برای جانی غذا درست نکرده بود. تا اینکه وسایل آشپزخانه و سبزیجات تصمیم گرفتن برای جانی سوپ درست کنند.

در قسمتی از داستان سوپ شگفت انگیز می‌شنویم:

تو یک صبح پائیزی جانی کوچولویِ ما که دو روز می‌شد سرما خورده بود از خواب بیدار می‌شه و می‌بینه که هیچ کسی خونه نیست، جانی گرسنش بود و هیچ غذایی هم برای صبحانه آماده نبود. همه صبحانه­‌ی جانی رو فراموش کرده بودند. جانی داد زد و گفت: من غذا می‌خوام من گشنمه….

آدم برفی داستان گروهی از بچه‌هاست که در یک روز برفی هرکدام برای خود یک آدم برفی درست می‌کنند. شب شد و پسران بد آمدند و تمامی آدم برفی‌ها را از بین بردند بجز یکی از آن‌ها.

در قسمتی از داستان آدم برفی می‌شنویم:

خورشید طلوع کرد تا خبر مهمی رو برای مردم  بیاره. صبح خیلی ویژه­ای بود. برف اومده بود و همه­ جا سفید پوش شده بود. اون روز همه­ ی مردم به شکل عجیبی شاد بودند. بچه ها خوشحال­ ترینشون بودن، بعد از اینکه صورتشون رو شستند و دندون­‌هاشون رو مسواک زدن. صبحانه خوردند و رفتند تا بیرون بازی کنند. بعضی­ ها سورتمشون رو آوردند، بعضی ها اسکی و بعضی ها هم اسباب­ بازی مورد علاقشون رو.

تو میون همه یچند تا بچه داد میزدند آدم برفی آدم برفی، بیاین آدم برفی درست بکنیم…

جاناکی سوریاراچچی در سریلانکا متولد شد. او بیش از 125 داستان کوتاه برای کودکان را تهیه کرده است. جاناکی سوریاراچچی یک متخصص حرفه ای، نویسنده، هنرمند و موسیقیدان است. او نویسنده، تصویرگر و طراح گرافیک برای همه کتاب‌های کودکانش است، و همچنین موسیقی و اشعار را برای کتاب‌های آهنگ کودکان خود سروده است.

آندریا پتریک حوسینویچ در سال 1966 در زاگرب متولد شد. او تاکنون 21 کتاب تصویری با نقاشی های خود تولید کرده است.

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
ماجراهای روز برفی
 ۱۴ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجراهای روز برفی

برای دانلود کتاب صوتی ماجراهای روز برفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی ماجراهای روز برفی
زینب زارع
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
عالی
عسل کریمی
۱۳۹۷/۸/۴
من لذت بردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)