دانلود کتاب مامان من پسر خوبیه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مامان من پسر خوبیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مامان من پسر خوبیه

کتاب مامان من پسر خوبیه اثر علی ناصری و تصویرگری نرگس خزایی مجموعه داستانی مصور در حوزه‌ی ادبیات کودک است. این کتاب با دیدگاه روانشناسی و در قالب داستان، رابطه کودک و مادر را بررسی می‌کند.

بیست‌و‌پنج سال از اولین جایزه‌ای که علی ناصری به صورت کشوری نصیبش شدهمی‌گذرد. در این مدت با تمام مشغله‌ها و گرفتاری‌هایی که داشته، خوانده و نوشته. ناصری نوشتن را برای خودش نوعی رفع تشنگی می‌داند. در این مدت یازده کتاب منتشر کرده و پنج کتاب و تعدادی داستان و رمان در دست انتشار دارد. دو فیلمنامه انیمیشن هم در دست ساخت دارد. یک خورجین هم جایزه ریز و درشت دارد که آخرین آن‌ها جایزه کتاب سال تبریز برای رمان نفرین‌های یک کلاغ از پیش مرده است. ناصری هم‌اکنون ساکن میانه است و خوشحال از این‌که بنیان‌گذار جایزه کتاب سال «شهید شاهی» است. این جایزه چهار دوره با موفقیت برگزار شده است.

در یکی از قصه‌های این کتاب می‌خوانیم:

«مامان من نینی خوبیه! هرکاری می‌گویم گوش می‌کند. الان ملخ شده است. یک ملخ سبز. تپل و مپل. من ملخی به این گندگی ندیده‌ام. با شاخک‌هایش مرا می‌ترساند. بعد هم می‌پرد. پریدنش خنده‌دار است. کلی میخندم ولی مامان من دهانش را می‌گذارد روی گوشم و می‌گوید: گریه نکن عزیزم.»

فهرست مطالب

شبی که الینا پروانه شد
مامان من پسر خوبیه!
ماه بانو
مامان + مامان = ؟
قصه یک کلاه
یک قاچ کوچولو

 ۳۰ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7790-00-7 

چاپ ۱۳۹۴: ۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مامان من پسر خوبیه

برای دانلود کتاب مامان من پسر خوبیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مامان من پسر خوبیه