دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره هشتم: ژانر و بازی‌های دیجیتال


افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره هشتم: ژانر و بازی‌های دیجیتال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

کتاب‌های مرتبط

بیشتر ›

معرفی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره هشتم: ژانر و بازی‌های دیجیتال

در شماره هشتم ماهنامه مطالعات بازی تحلیل دیدگاه‌های و رویکردهای علمی و تجربی در حوزه ژانر از اصلی‌ترین دغدغه‌های این ماهنامه خواهد بود که به طور تخصصی و مفصل در بخش مروری بر پژوهش‌های برتر مورد کاوش قرار گرفته است. در این بخش، ضمن تحلیل نظریات پیرامون ژانر در بازی‌های دیجیتال از دید بازی‌سازان و دانشگاهیان، دسته‌بندی‌های مختلف ژانر در رسانه بازی نیز مورد نقد و ارزیابی قرار می‌گیرد و به یکی از جامع‌ترین دسته‌بندی‌های دانشگاهی و ضمناً تجربی اشاره می‌شود. اطلاع‌نگاشت دریچه با نگاهی آماری به وضعیت پژوهش ژانر در مراکز علمی دنیا از دیگر بخش‌های این ماهنامه است. در بخش سوم از ماهنامه هشتم، به معرفی برترین پژوهشگران و مجلات علمی دنیا با تخصص و تمرکز در حوزه ژانر در رسانه بازی پرداخته شده است. طبق روال معمول ماهنامه، به پژوهشگران علاقه‌مند برای مطالعه و انجام پژوهش علمی در حوزه بازی‌های دیجیتال و ژانر نیز، علاوه بر ذکر محدودیت‌ها و پیشنهادهایی در  بخش مروری، واژگان کلیدی درون ابر روی جلد ماهنامه نیز میتواند برای جستجوی دقیقتر به پژوهشگران کمک نماید.

فهرست مطالب

مروری بر پژوهش‌های برتر
معرفی مقالات پراستناد
معرفی کتاب‌های برتر
معرفی رساله و پایان‌نامه
اطلاع‌نگاشت
معرفی پژوهشگران برتر
معرفی مجلات برتر

 ۴۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره هشتم: ژانر و بازی‌های دیجیتال

برای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره هشتم: ژانر و بازی‌های دیجیتال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره هشتم: ژانر و بازی‌های دیجیتال
مرتضی کریمی
۱۳۹۶/۳/۱۲
بسیار مفید در حوزه مطالعات گیمی
سپاس
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)