دانلود کتاب مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی در تایلند


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی در تایلند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی در تایلند

موضوع تدارک و تولید محصولات زراعی- باغی از جمله فعالیت هایی بوده اند که بشر از بدو خلقت با آنها دست به گریبان بوده است. این مقوله ابتدا به جمع آوری از بستر طبیعت آغاز شد و به کشاورزی معیشتی، تبادلی و فشرده بمنظور تجاری  منتهی شد اما موضوع حفاظت از محیط زیست از یک طرف و کاهش منابع کودی از جانب دیگر بشر را واداشت تا به ابداع شیوه های جدیدی بپردازد تا ضمن تدارک نیازهای غذایی خویش موجب تخریب محیط زیست بواسطه بکارگیری بی ضابطه کودها و سموم کشاورزی نگردد لذا دو عنوان کتاب در این جهت تهیه و پس از انتشار در اختیار همگان قرار گرفته اند که عبارت از: مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی و کشاورزی بیودینامیک می باشند. امید که مفید و موجب رضایت علاقمندان واقع گردند.

کشاورزی پایدار مبتنی بر تولید محصولات کشاورزی با کاربرد بهینه نهاده های کشاورزی بدون وارد ساختن صدمات محیطی از مقوله هایی است که کشور تایلند از آن در راستای توسعه کشاورزی استفاده می نماید که برخی از دلایل ترجیحی آن را می توان پائین بودن بهای محصولات تولیدی، کمبود سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، کوچک بودن واحد های تولیدی، بالابودن قیمت نهاده های کشاورزی بیان نمود. این کشور در تلاش است تا با افزایش تحقیقات کاربردی در این زمینه و انتقال دستاوردهای سازگار با شرایط و امکانات منطقه ای و همچنین انتخاب تکنولوژی های ساده و مناسب به افزایش درآمد و کاهش زحمات کشاورزان کمک نماید تا نتیجتاً به رضایتمندی آنها بویژه در مناطق دور دست بینجامد.

 ۱۴۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5228-10-6 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی در تایلند

برای دانلود کتاب مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی در تایلند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مبانی تولید پایدار محصولات کشاورزی در تایلند
Sajjad Mdt
۱۳۹۸/۹/۱
بسیار کاربردی و مفید
سارا نامداری
۱۳۹۸/۵/۲۸
خیلی راضی نبودم مطالب واضح بیان نشده بود
خداداد عالیانپور
۱۳۹۷/۶/۳۰
مفیدوکاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)