دانلود کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند)

  • از: وین دایر، فریبا سبز چمنی
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند)

وین دایر در کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند)، سعی دارد تعادل طبیعی‌تان را در همه‌ی جنبه‌های زندگی به شما بازگرداند.

این اصل تعادل است که به عالم معنا می‌بخشد، جهان، سیاره‌ها، فصول، آب، باد، آتش و کره زمین همگی در تعادل کامل هستند. تنها استثنای این اصل ما انسان‌ها هستیم. متعادل شدن تنها در اتخاذ استراتژی‌های نوین برای تغییر رفتارتان نیست بلکه در تطبیق مجدد خودتان با تفکرات‌تان است تا بتوانید بین خواسته‌های زندگی روزانه نحوه‌ی زندگی‌تان تعادل ایجاد کنید.

شما با خواندن کتاب متعادل بودن (Being In Balance) و عمل کردن به اصول آن، حس آگاهی لذت‌بخش نسبت به تعادل عالم را احساس خواهید کرد.

وین دایر (Wayne Dyer)، نویسنده این کتاب، استاد خود روان‌ درمانی و نویسنده ۳۰ کتاب پرفروش و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. اکثر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نگاشته شده است. مشهورترین کتاب وی با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» در سال ۱۹۷۶ منتشر و به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ تبدیل شد.

در بخشی از کتاب متعادل بودن می‌خوانیم:

به خاطر نارضایتی همیشگی‌ای که دارید احساس سرگشتگی و سردرگمی می‌کنید و به نظر می‌رسد این احساس پوچی را هیچ‌وقت نمی‌توانید از خود دور کنید. وقتی عمیقا در خواب هستید به سراغ شما می‌آید و سراسر خوابتان پر است از آرزوهایی که داشته‌اید، اما بیدار می‌شوید و عادات بی‌خطر تکراری خود را ادامه می‌دهید. خواب‌هایتان می‌خواهند توجه شما را در بیداری جلب کنند. زمانی که با دیگران ترش‌رویی و جدل می‌کنید اما، دلیل اصلی این جدل این است که از دست خود ناراحت هستید و می‌خواهید این فشار را با تخلیه عصبانیت از خود دور کنید. عدم تعادل با لباس مبدل ناامیدی از زندگی فعلی ظاهر می‌شود. اگر به خود اجازه دهید و به عبارت "آتشی از بهشت" فکر کنید سعی می‌کنید موقعیت نفس خود را با توضیحات و مسائل ذهنی که قلباً می‌دانید بهانه‌هایی بیش نیستند، توجیه و تفسیر کنید چون فکر می‌کنید ابزار لازم برای متعادل شدن را ندارید. ممکن است به جایی برسید که بر خودتان خیلی سخت بگیرید و برای کمبودها و چیزی که آن را افسردگی می‌نامید، به دنبال درمان بگردید. متوجه خواهید شد به دلایل کوچک هر روز بیشتر و بیشتر احساس خشم و بد اخلاقی می‌کنید و دردهایی مانند سرماخوردگی، سر درد و بی‌خوابی بیشتر به سراغتان می‌آیند. هر مدت بیشتری با این عدم تعادل پیش روید اشتیاق کمتری به زندگی کردن پیدا می‌کنید. کار حتی بیشتر از قبل تکراری می‌شود و هدف و انگیزه‌تان کم می‌شود. این احساسات در رفتار شما با خانواده و کسانی که دوستشان دارید اثر می‌گذارد. به راحتی تحریک می‌شوید و سر چیزهای کوچک با دیگران درگیر می‌شوید. اگر بتوانید با خودتان روراست باشید متوجه می‌شوید که کج خلقی‌تان به دلیل عدم تعادلتان با رویاهای بزرگی که همیشه داشته‌اید، است و این رویا‌ها دارند از دست می‌روند.

فهرست مطالب

متعادل بودن؛ نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند
مقدمه
فصل اول: بی‌نهایت جنگل در رویاهای میوه‌ی بلوط پنهان است
فصل دوم: در زندگی به جز افزایش سرعت چیزهای دیگری نیز وجود دارند
فصل سوم: نمی‌توانی پشت گوشت را ببینی
فصل چهارم: اعتیادهایتان به شما می‌گویند که هیچ وقت چیزهایی که نمی‌خواهی برایتان کافی نیستند
فصل پنجم: چیزهایی که می‌خورید روی شما تاثیر ندارند، بلکه باورهای‌تان نسبت به چیزی که می‌خورید شما را می‌سازند.
فصل ششم: شما با بررسی و تجزیه و تحلیل تاریکی نمی‌توانید به روشنایی برسید.
فصل هفتم: مبارزه با هر وضع نامطلوبی فقط قدرت آن را علیه شما بیشتر می‌کند.
فصل هشتم: وقتی عاشق شدن کمرنگ می‌شود، عشق باقی می‌ماند.
فصل نهم: سراسر زمین بهشت است. (از قطعه شعری از الیزابت بارت برانینگ اقتباس شده است)

 ۷۴ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند)

برای دانلود کتاب متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  متعادل بودن (نه اصل برای ایجاد عادت‌هایی که با خواسته‌هایتان مطابق هستند)
نسترن امیرى نژاد
۱۳۹۷/۸/۱۸
حتما باید درک قوى از زندگى داشته باشى تا بتونى این کتاب درک کنى و با تمام وجود لمسش کنى ،بسیار لذت بردم 😊
شیدا خاکپور
۱۳۹۷/۶/۱۲
من این کتاب رو مطالعه نکردم هنوز ولی کتاب بهانه بی بهانه از وین دایر رو خوندم و خیلی راضی بودم.. "یکی" از بهترین کتابهایی بود که توو عمرم خوندم و اگه کسی واقعا درک درستی از زندگی داشته باشه متوجه که بیشتر...
مهسا قنبرى صدیقیان
۱۳۹۷/۳/۲۷
کتاب خوبی بود، اگر عادت کنیم این راهکار هارو توى زندگیمون ب کار ببندیم دیگه با محدودیت و مانع روبرو نمیشیم و رسیدن به ارزوهامونو تجربه خواهیم کرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)