دانلود مجله راز - شماره 109

دانلود مجله راز - شماره 109
بزرگنمایی
  • از:
  • (۴)
  • چاپ ۱۳۹۶: ۴۰۰۰ تومان
  • قیمت: ۲۰۰۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی مجله راز - شماره 109

بعد از یک ماه انتظار شماره ۱۰۹ مجله راز با مطالبی جذاب و خواندنی منتشر شد.

به رسم خرداد‌های هر سال، به دلیل تعطیلات میانه خرداد و امتحانات پایان سال تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان، بعد از یک ماه دوری؛ مجله راز با دستی پرتر از همیشه به جمع شما دوستان همیشگی بازگشته است.

آمدیم تا این‌بار به‌جای دوربین گوشی‌هایتان روبه‌روی دوربین زندگی‌ قرار بگیرید و بگویید: «سیــــب!» قول می‌دهیم که با خواندن این مقاله واقعاً مثل سیب گلاب شاداب شوید، پس آن را از دست ندهید! با فصل گرما و تعطیلات چه می‌کنید؟ نکند سفرکردن را دوست دارید، اما... جواب این «اماها» را در مقاله «راز و سفر» حتماً پیدا می‌کنید؛ حتی به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ما همراه شوید تا با هم «بریم به دَرک».

قول می‌دهیم شما هم با خواندن مقاله «لطفاً کودک باشید» بروید سراغ اسباب‌بازی‌های کودکی‌تان. اگر مثل ما بازی «ماروپله» را هم در میان آن‌ها پیدا کردید که چه بهتر؛ چون در این شماره یاد می‌گیریم که چگونه در امور مالی از نردبان موفقیت بالا برویم؛ بدون آنکه نیش مارها ما را تهدید کنند! چند سال دارید؟ ده سال، بیست سال، سی‌سال یا چهل سال؟ اگر گزینه آخر عدد شناسنامه شماست، خجالت نکشید؛ چون برای چهل‌ساله‌های دوست‌داشتنی سرزمینمان هم حرف‌های خوبی داریم که منتظر خوانده‌شدن هستند.

بعد از ساختن «چرخه تمرکز» این‌بار «تخته آرزوها» را با هم می‌سازیم تا افکار مثبتمان را به حقیقت زندگی خود تبدیل کنیم. در «موفق‌های دوست‌داشتنی» آنتونی رابینز پشت میکروفنش ایستاده تا از رازهای موفقیتش برای ما بگوید. اگر یک صندلی خالی برای این همایش می‌خواهید، تا سالن پر نشده بجنبید! از موش‌ها می‌ترسید؟! اگر پاسختان مثبت است، باید بگوییم که موشی تر و فرز در صفحات پایانی مجله پنهان شده؛ پس موقع ورق‌زدن مجله مراقب باشید! قبل از خواندن «خبرهای خوب»، با مقاله «جنگ، جنگ تا تغییر زندگی» به مبارزه با افکار قدیمی خود می‌رویم و در نهایت با «جوانا پالانی» ایرانی‌الاصلی همراه می‌شویم که داعش را هم تهدید کرده تا شکستش دهد؛ همان‌طور که همه دست در دست هم دادیم و دست این مدعیان توخالی را از سرزمینمان کوتاه کردیم.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

hamid Solymani
۱۳۹۶/۴/۲۲
فوق العاده
سعید افشاری
۱۳۹۶/۳/۲۹
واقعا مجله راز رو همیشه تهیه میکنم! یه مجله کاربردیه با مطالب مفید و البته جدید نه بحث های تکراری! ممنونم کتابراه
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه