دانلود مجله راز - شماره 112


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 112 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۰۰ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶: ۴۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی مجله راز - شماره 112

در شماره 112 مجله راز می‌خوانید:

امپراتور کارتون‌های کودکی والت دیزنی، بلوغ در عشق، نکته‌های مادر و پسری، چگونه خانم جوان موفقی باشیم، تعدادی بازیگر سی‌ و چند‌ساله، به وقت نوجوانی، تو درست بشو نیستی!

خیلی وقت‌ها رسیدن به خواسته‌ای از نان شب هم برایمان واجب‌تر می شود؛ گاه هم هدفی داریم و با خودمان عهد کرده‌ایم دیگر به هر قیمتی شده به آن برسیم، یا چندباری فیلم «راز» را دیده‌ایم و یاد گرفته‌ایم دریافت خواسته‌ها باید با احساس لذت همراه باشد و می‌خواهیم دوباره آن‌ها را امتحان کنیم، یا یک نفر از افراد موفق فامیل در پایان یکی از دوره‌‌همی‌ها برایمان از نکته‌ها و باید و نباید‌های موفقیتش گفته و ما هم دوباره شارژ شده‌ایم و تصمیم گرفته‌ایم موفق باشیم یا کتابی خوانده‌ایم و در همایشی انگیزشی شرکت کرده‌ایم یا...

آن‌وقت شروع می‌کنیم برای خودمان برنامه می‌نویسیم و مسیرمان را برای خودمان مشخص می‌کنیم. یک گوشه هم نمی‌نشینیم که فقط دست به دعا برداریم و هیچ کاری نکنیم. اتفاقا برعکس. تلاش می‌کنیم و سختی می‌کشیم و یادمان نمی‌رود که داشتن هر چیز بهایی دارد. خلاصه تا آنجا که عقلمان یاری می‌کند در مسیرمان جلو می‌رویم و از خواب و خوشی‌های موقتی‌مان هم میزنیم؛ اما...

نمی‌شود که نمی‌شود. هر کاری که می‌کنیم باز هم به در بسته می‌خوریم. مدام سر راهمان موانعی پیش می‌آید و ما را از مسیر اصلی دور می‌کند؛ اما ما که برای باختن نیامده‌ایم: باز هم ادامه می‌دهیم و راه دیگری را امتحان می‌کنیم و باز هم راهی دیگر؛ اما انگار این موانع و مشکلات خیال حل شدن ندارند. انگار هر چقدر هم تلاش می‌کنیم قرار نیست به خواسته‌مان نزدیک شویم. انگار اصلا این آرزو مال ما نیست. اصلا ما را چه به این خواسته‌ها. ما هرچقدر هم بدویم، باز آخر خطیم. اصلا تلاش بی‌فایده است.

اما همرازم

اگر روزی در مسیر رسیدن به اهداف و خواسته هایت، به این نقطه رسیدی، فقط به یاد داشته باش که شاید آخرین کلید باقی مانده قفل را باز کند.

فهرست مطالب

امپراتور
کارتون‌های کودکی
سفیر حرکتی بدون توقف
دوستت دارم‌هایت را بگو
چک‌لیست شادمانی

راهنمای دانلود مجله راز - شماره 112

برای دانلود مجله راز - شماره 112 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود مجله راز - شماره 112
نگار قدرتی
۱۳۹۶/۶/۷
کتاب بسیارجالبی بود من این رو بارها خوندم و به دوستان پیشنهاد میکنم
سعید افشار
۱۳۹۶/۵/۳۰
همه شماره‌های راز رو به صورت چاپی تهیه میکنم! واقعا زیبا و کاربردیه مطالبش! به خصوص کیفیت مطالبش در این یکسال اخیر بالاتر هم رفته. به همه دوستان توصیه میکنم به جمع همرازان بپیوندند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)