دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی

  • از: محمد زمانی
  • ۱۸۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی

در این مجموعه سعی بر آن بوده علاوه بر در نظر گرفتن معیارها و اصول بیشترین اصطلاحات پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی گردآوری شود.

این کتاب برای مهندسین و طراحان می­ باشد و اطلاعات اولیه مورد نیاز را برای هر پروژه ساختمانی فراهم می آورد. هدف آن است که در زمان بررسی­ های اولیه، در وقت مهندسین صرفه جویی به عمل آید.

مهندسین عزیز باید درباره ضروریات اجزای تشکیل دهنده پروژه­ های جدید، اطلاعات کافی داشته باشند و از اصطلاحات ساختمانی مطلع بوده تا به هنگام اجرای عملیات دچار مشکل نشوند.

درهمین راستا این کتاب کوتاه تهیه شده است که شما عزیزان با مطالعه این مجموعه اطلاعات خود را افزایش داده و در فن ساختمان موفق عمل خواهید کرد.

 

 ۳۳ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی

برای دانلود کتاب مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه اصطلاحات پرکاربرد در عملیات ساختمانی
حمیدرضا کدیور
۱۳۹۶/۷/۲۴
سلام بسیار عااااالی بود و کاااربردی.... امکان چاپ و پرینت هم هست؟
سجاد سبحانی
۱۳۹۶/۴/۱۸
من خودم دوازده ساله مهندس عمران هستم و تجربه کاری دارم. با این حال بعضی از اصطلاحاتش رو نمیدونستم. پیشنهادم به همه تازه کارها اینه که کتاب رو با دقت بخونن
امیر امامی
۱۳۹۶/۲/۱۰
من خودم دانشجوی کارشناسی عمرانم، فک کنم برای همه‌ی مهندسای نو پا و مهندسای آینده یبار مطالعه ش مفید باشه. مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۴)