دانلود کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان

  • از: لیلا شاعری
  • ناشر: انتشارات آتریسا
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان

کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان، به تالیف لیلا شاعری، به تئاتر کودک و نوجوان که یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مهم آن، داشتن نقشی جدی در آموزش و تربیت مخاطب است، اشاره می‌کند.

منظور از تربیت در حوزه‌ی تئاتر کودک و نوجوان ایجاد شناخت و آگاهی در مخاطب است. درک اندیشه و مفهوم از طریق هنر تئاتر متناسب با قوه‌ی ادراک و فهم بچه‌ها نیاز به شناخت و تجربه دارد. برای کار تئاتر بچه‌ها باید این هنر و ظرایف و شیوه‌های آن را به خوبی شناخت. تئاتر بچه‌ها با ظاهر ساده هنری حساس و دشوار است.

در چند دوره‌ی اخیر برگزاری جشنواره کودک و نوجوان با توجه به نیاز تئاتر ما آثار ارزنده و مهمی منتشر شده که به عنوان مهم‌ترین فعالیت این حوزه برای همیشه باقی خواهد ماند. چاپ این آثار در رشد تئاتر و شناخت بیشتر هنرمندان بسیار مؤثر بوده است.

 ۴۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6723-70-9 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
چه خوبه محبت
آی قصه قصه قصه
باغ صفا

راهنمای دانلود کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان

برای دانلود کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان

نظرات کتاب مجموعه سه نمایشنامه برای کودکان

لیلا شاعری
۱۳۹۷/۱/۲۶
باسپاس ازاقای فلاحتگر. خانم شریفی عزیز. دیوبدی دراین نمایشنامه نشان دهنده‌ی طینت و حالات بد درونی ادمهاست، منظور این نیست که این دیو ازنظرشخصیتی دیو بدی هست، مرسی ازشما. امیدوارم بچه ها. ازاجرای این مجموعه سه نمایشنامه واجرای برگترهابرای بچه هاهمگی لذت ببرن. باتشکروسپاس از انتشارات اتریسا
MONTAZER SHM
۱۳۹۹/۴/۱
چند جا نقش‌ها رو اشتباه نوشتید بین بازیگر دوم و سوم رو میگم اصلاح کنید بازیگر دوم اول داستان میره دنبال مامان خرگوشه ولی تا آخر داستان هست و سومی که قرار بمونه هیچ خبری ازش نیست; -)
لیلی امینی
۱۳۹۸/۱۱/۳
کتاب بسیار عالی است وبرای کودکان و نوجوانان مفید میباشد که طرز استفاده درست از فضای مجازی را آموزش میدهد که یکی از مشکلات اساسی خانواده هاست
مشاهد همه نظرات (۴)