دانلود کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار

  • از: ویلیام سالمن
  • راوی: رویا ساجدی
  • ناشر صوتی: راوی نو
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار

کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار اثر ویلیام سالمن، ابزاری را در دست شما می‌گذارد تا از آن طریق بتوانید با استفاده از ترسیم و طراحی مدل کسب‌وکار به خلقی نوآورانه دست بزنید و سازمان خود را متحول نمایید.

همراه با تولد هر سازمانی، مدل کسب‏‌وکار آن نیز متولد می‌شود و این امر نشان دهنده ضرورت توجه به طراحی آگاهانه مدل‏‌های کسب ‏و کار دارد که کاربرد بسیاری در علوم سازمانی داشته باشد. استراتژیست‌‌ها باید بدانند که مدل کسب‏ و کار یک سازمان چیست تا بتوانند چالش سازمان در تعامل با محیط را درک کرده و برای گذر از آن استراتژی مناسب را فرموله نمایند.

افراد کارآفرین باید خود را به ابزار ترسیم و طراحی مدل کسب و کار مجهز نمایند تا بتوانند تراوشات ذهنی خود را در قالبی درآمدزا قرار دهند تا بتوانند سرمایه‌‌گذاران را قانع نمایند و نوآوری‌های خود را به سرانجام برسانند. در صورتی که نوآوری‌های فناورانه، پروژه‌های ارائه محصول جدید به بازارهای فعلی و نیز ارائه محصولات فعلی به بازارهای جدید با طراحی مدل کسب‏‌وکار مناسب همراه نشوند، همگی به شکست خواهند انجامید.

ویلیام سالمن (William Andrews Sahlman) در کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار (How to write a great business plan) ابزاری به نام رویکرد طراحی را مطرح کرده و به کارآفرینان و تحلیل‌گران کسب‌و‌کار پیشنهاد می‌کند به کمک این ابزار، بخش‌های مختلف مدل کسب و کار و ارتباط آن‌ها با یکدیگر را به شیوه‌ای ساده‌ و کاربردی، ترسیم و بررسی کنند.

فهرست مطالب

۶۵ دقیقه
مدل طرح کسب و کار
 ۱ ساعت و ۴ دقیقه، ۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار

برای دانلود کتاب صوتی مدل طرح کسب و کار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدل طرح کسب و کار
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
فکر کنم طرح مدل کسب و کار هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)