دانلود کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی

سمیرا جعفری و محمدنادر محمدی در کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی، به بررسی تأثیر هویت برند بر وفاداری برند و ارزش ویژه برند با در نظر گرفتن متغیر اعتماد به محصولات مشتریان محصولات لبنی بیستون شهر کرمانشاه پرداخته‌اند.

این پژوهش شامل یک فرضیه اصلی و چهار فرضیه فرعی است که روش انجام پژوهش توصیفی به روش پیمایشی انجام شده و جامعه آماری این پژوهش مشتریان محصولات لبنی بیستون شهر کرمانشاه بوده و تعداد جامعه آماری این پژوهش نامحدود و تعداد نمونه با استفاده از فرمول کوکران، 384 نفر است. تجزیه و تحلیل داده‌ها به کمک نرم‌افزار SPSS انجام شده که برای تجزیه و تحلیل داده‌ها از روش‌های آمار توصیفی و آمار استنباطی (رگرسیون چندگانه و ضریب همبستگی اسپیرمن) و تحلیل مسیر آموس استفاده شده است. بر اساس نتایج به دست آمده، مشاهده شد که هویت برند بر ارزش ویژه برند با در نظر گرفتن متغیر اعتماد به محصولات تأثیر مثبت و مستقیم دارد.

در بخشی از کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی می‌خوانید:

تداعی برند هر چیز مرتبط با برند در ذهن است (آکر، 1991)، و می‌تواند شامل ذهنیت مصرف کننده، ویژگی‌های محصول، موارد مصرف، تداعی‌های مربوط به سازمان، شخصیت برند و سمبل‌ها باشد (کلر، 2003). همخوانی و تداعی برند ممکن است به صورت همه فرم‌ها و ویژگی‌های مرتبط به یک کالا و یا جنبه‌های مستقل از خود کالا مشاهده شود (چن، 2001). تداعی و همخوانی معرف مبنایی برای تصمیمات خرید برای وفاداری به برند هستند و هم چنین آفریننده ارزش برای شرکت و مشتریانش می‌باشد (آکر، 1991).

بر اساس طبقه‌بندی‌های مرتبط، تداعی‌های محصول و تداعی‌های سازمانی، دو رکن از پر ارجاع‌ترین طبقات تداعی برند محسوب می‌شوند. از بعد منافع تداعی برند می‌توان برای کمک به پردازش و بازیابی اطلاعات، تمایز قایل شدن به برند، ایجاد دلیل و استدلالی برای خرید، آفرینش احساسات و نگرش‌های مثبت و حمایت از ترویج و توسعه برند سود برد (سلطان‌ حسینی و همکاران، 1389). ریو و همکاران (2001)، تداعی برند را به عنوان عنصر کلیدی در تشکیل و مدیریت ارزش ویژه برند مطرح کرده‌اند. بنابراین، ارزش ویژه برند قوی، مبین این مطلب است که مشتریان همخوانی و رابطه مثبت زیادی با برند احساس می‌کنند.

فهرست مطالب

فصل اول: اصول وکلیات
فصل دوم: ادبیات و پیشینه پژوهش
فصل سوم: ابزار و روش‌ها
فصل چهارم: تجزیه و تحلیل آماری داده‌ها
فصل پنجم: نتیجه‌گیری و پیشنهادات
منابع و مأخذ
ضمائم
پرسشنامه ارزش ویژه برند (مدل آکر)
اطلاعات بیشتر درباره شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون
گالری محصولات شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون

 ۱۲۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6055-43-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی

برای دانلود کتاب مدیریت برند در صنایع غذایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت برند در صنایع غذایی
محسن عرب
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
نخرید ارزشش نداره
البته مقدمه رو بخونین اگه خوب بود بخریدش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)
تبلیغات، برندینگ، هویت برند، عناصر هویت برند، ابعاد هویت برند، مدل های هویت برند، تعریف هویت برند، منشور هویت برند، تعریف وفاداری برند، مقاله وفاداری به برند، وفاداری به برند، مدل های وفاداری به برند، مقاله درباره وفاداری به برند، وفاداری مصرف کننده به برند، ارزش ویژه برند، مقاله ارزش ویژه برند، مدل های ارزش ویژه برند، تفاوت ارزش برند و ارزش ویژه برند، برندسازی، مراحل برندسازی، کتاب برندسازی، ثبت برند، برند تجاری، برندسازی شخصی، تعریف برند شخصی، برند شخصی چیست، کتاب برندسازی شخصی، دانلود کتاب برندسازی شخصی، راهکارهای برند شدن، برندینگ شخصی، برندسازی و مدیریت برند، اصول برند سازی، انواع برند، روش های بازاریابی، اصول بازاریابی، بازاریابی و فروش، راه های بازاریابی، بازاریابی، روش های جدید بازاریابی، مدیریت فروش و بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، مفاهیم بازاریابی، استراتژی بازاریابی، مدیریت بازاریابی، نرم افزار spss چیست، آموزش spss به زبان ساده، SPSS