دانلود کتاب مدیریت دانش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت دانش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت دانش

کتاب مدیریت دانش، تجارب واقعی و کاربردی از پیاده‌سازی‌های موفق مدیریت دانش را برای راهنمایی و هدایت مدیران ارائه می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا بتوانند به صورت موثرتری مدیریت دانش را در سازمان خود پیاده کنند.

مدیریت دانش (Knowledge Managment) در چند سال اخیر، به یکی از موضوعات و بحث‌های جذاب تبدیل شده و توجه بسیاری را به خود معطوف داشته است. با توجه به این جذابیت، تاکنون کتاب‌ها و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده و سمینارها، کنفرانس‌ها و همایش‌های بسیاری پیرامون این موضوع برگزار شده است. تحقیقات ما نشان داده است که مفهوم مدیریت دانش در سازمان‌های کوچک و متوسط لزوما با مفهوم آن در سازمان‌های بزرگ هم‌خوانی ندارد. با این حال تاکنون ادبیات بسیار محدودی در زمینه چگونگی پیاده‌سازی و چالش‌های مدیریت دانش در شرکت‌های کوچک و متوسط وجود دارد. با توجه به تجاربی که APO تاکنون از همکاری با پروژه‌های پیاده‌سازی مدیریت دانش در شرکت‌های کوچک و متوسط کشور‌های عضو سازمان به دست آورده، یک چارچوب جامع برای پیاده‌سازی مدیریت دانش تدوین کرده است که به دلیل سادگی و در عین حال جامعیت، به راحتی می‌تواند توسط شرکت‌های کوچک و متوسط به کار گرفته شود.

در کتاب مدیریت دانش خوانندگان با یک صنعت پرداخت و آبکاری فلزات آشنا می‌شوند که شامل چندین کسب‌وکار کوچک است که با خطر افول جدی روبرو هستند و با ایجاد یک کنسرسیوم سعی در اشتراک و توسعه دانش کلیدی و گسترش بخش‌های جدید در کسب‌وکار خود دارند تا از این طریق بتوانند مزیت‌های رقابتی پایدار برای خود ایجاد کنند. این شرکت‌ها متوجه شدند که در رقابت با رقبای چینی که نیروی کار بسیار ارزان دارند هیچ شانسی برای بقا ندارند و در نتیجه به سمت استفاده از رویکرد مدیریت دانش خوشه‌ای رفتند. در نتیجه با استفاده از این رویکرد مسیر تجارت آن‌ها تغییر کرد و نوآوری در ارائه خدمات و عرضه محصولات جدید به هسته رقابتی آن‌ها تبدیل شد.

یک مورد دیگر که در این کتاب به آن اشاره شده، یک شرکت فعال در صنعت پلیمر است که نشان می‌دهد چگونه ایجاد یک ساز و کار مناسب برای ایجاد ثبات و پایداری در تولید دانش سازمانی می‌تواند به رشد و پیشرفت سازمان کمک کند.

 ۱۷۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8738-20-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
مقدمه
فصل اول: شرکت طراحی کپیه: مدیریت دانش در یک نمونه معماری اسکاتلندی
فصل دوم: مرکز بهبود خدمات بهداشت و درمان
فصل سوم: شرکت بین‌المللی ادونس‌تک
فصل چهارم: شرکت تکنولوژی آربور
فصل پنجم: شرکت کیان‌هو: تولید و پرورش ماهی‌های آکواریمی دانش بنیان
فصل ششم: هولدینگ بازاریابی و تبلیغات گلدسان
فصل هفتم: گورتکس ژاپن: خلق دانش پایدار با هدف نوآوری
فصل هشتم: اتحادیه میگاکیا: خوشه مدیریت دانش برای همکاری تجاری بین SMEها
نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب مدیریت دانش

برای دانلود کتاب مدیریت دانش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت دانش

نظرات کتاب مدیریت دانش

امان نظرى
۱۳۹۶/۵/۱۸
چگونه میتوانم این کتاب‌ها را بخوانم
مشاهد همه نظرات (۱)