دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن

هنگامی که در حال تحقیق و بررسی دربارۀ مطالب و محتوای این کتاب بودم، هرچه بیشتر پیش می‌رفتم بیش از پیش به نقش مهم و حیاتی کارلوس گوسن در نجات شرکت نیسان از بحران پی بردم.

بنابراین قرار است که اکثر تلاش‌های بی وقفه او را به طور شفاف و آشکار در طول فصلهای کتاب برایتان توضیح بدهم. زیرا تمامی آن‌ها داستان‌هایی هستند که نه تنها مردم آمریکا، بلکه تمام مردم دنیا باید آن‌ها را بخوانند و رمز آن‌ها را بدانند. اگرچه نمی‌توان تمام داستان‌هایی را که منجر به موفقیت‌های ماندگار شدند را در طول چند فصل کتاب بیان نمود، اما با اشاره‌ای کوچک به آن‌ها می‌توان گام بزرگی در جهت معرفی و ارائۀ پیام آن‌ها برداشت.

این روزها اکثر مدیران شرکت نیسان (از جمله کارلوس گوسن) در مصاحبات فراوانی شرکت می‌کنند. اکثر آن‌ها مدیران شرکت‌های ژاپنی دیگری هم هستند و در روزنامه‌های آسیایی و مجلات نیز اظهار نظر می‌کنند و درباره موفقیت‌های خود حرف می‌زنند. من نیز در طول این کتاب تمامی جزئیات گفته‌های آن‌ها، مشکلاتی را که با آن‌ها دست و پنجه نرم کرده‌اند و تکنیک‌هایی که در شرایط سخت دست به دامن آن‌ها شدند را برایتان یک به یک نام می‌برم تا رمز موفقیت آن‌ها را خودتان استنباط کنید.

در خلاصه این کتاب حاوی داستان‌های زیبایی است که در زمینه تجارت برای هر کسی چه فرد ساده و چه مدیر و چه تاجر می‌تواند جالب باشد و او را با دیگر مسائل مهم در دنیای تجارت آشنا کند و راه حلی مناسب پیش رویش بگذارد.

 ۱۶۰ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-64-6 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: شکستن مرزها
فصل 2: یک مدیر بین‌المللی جدید
فصل 3: عقد قرارداد جهانی
فصل 4: شروع با یک برگه خالی
فصل 5: شفاف‌سازی کنید تا حقایق آشکار شود
فصل 6: هنر به کارگیری برنامه ها
فصل 7: محصولات جدید، حلال مشکلات
فصل 8: ساده کردن امور دشوار، حاصل تلاش و پشتکار است
فصل 9: چگونه به جایگاههای برتر دست پیدا کنیم؟
فصل 10: حرکت مقتدرانه در مسیر جدید
فصل 11: مردی که یک تغییر بزرگ به وجود آورد
فصل 12: بازگشت دوباره

راهنمای دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن

برای دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن

نظرات کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن

mohammad sadegh yazdani
۱۳۹۸/۱/۱۴
واقعا ترجمه ضعیف و مبتدی‌ای داره که حتی مترجم ساده‌ترین اسامی رو هم اشنایی باهاشون نداشته. ظاهرا هیچ نظارتی بر روی چاپ آثار ترجمه شده وجود نداره. واقعا مترجم ارزش این اثر رو کاملا از بین برده و از یه کتاب بسیار مفید به یه کتاب ازاردهنده تبدیلش کرده.
حمیدرضا هفته خانگی فراهانی
۱۳۹۶/۹/۲۱
ترجمه خوب نیست. کتاب بخوبی اصول و اقدامات گوشت را ترسیم و بیان نمی‌کند. غلط‌های املایی و دستوری زیادی دارد در کل از خرید کتاب راضی نیستم
pooya sa
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
کتاب میتوانست دربرگیرنده دیدگاه‌ها و ایده‌های مدیریتی نابی باشد اگر ترجمه و ویراستاری خوبی شده بود. ترجمه متاسفانه بسیار ضعیف است
مشاهد همه نظرات (۱۲)