دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن

هنگامی که در حال تحقیق و بررسی دربارۀ مطالب و محتوای این کتاب بودم، هرچه بیشتر پیش می‌رفتم بیش از پیش به نقش مهم و حیاتی کارلوس گوسن در نجات شرکت نیسان از بحران پی بردم.

بنابراین قرار است که اکثر تلاش‌های بی وقفه او را به طور شفاف و آشکار در طول فصلهای کتاب برایتان توضیح بدهم. زیرا تمامی آن‌ها داستان‌هایی هستند که نه تنها مردم آمریکا، بلکه تمام مردم دنیا باید آن‌ها را بخوانند و رمز آن‌ها را بدانند. اگرچه نمی‌توان تمام داستان‌هایی را که منجر به موفقیت‌های ماندگار شدند را در طول چند فصل کتاب بیان نمود، اما با اشاره‌ای کوچک به آن‌ها می‌توان گام بزرگی در جهت معرفی و ارائۀ پیام آن‌ها برداشت.

این روزها اکثر مدیران شرکت نیسان (از جمله کارلوس گوسن) در مصاحبات فراوانی شرکت می‌کنند. اکثر آن‌ها مدیران شرکت‌های ژاپنی دیگری هم هستند و در روزنامه‌های آسیایی و مجلات نیز اظهار نظر می‌کنند و درباره موفقیت‌های خود حرف می‌زنند. من نیز در طول این کتاب تمامی جزئیات گفته‌های آن‌ها، مشکلاتی را که با آن‌ها دست و پنجه نرم کرده‌اند و تکنیک‌هایی که در شرایط سخت دست به دامن آن‌ها شدند را برایتان یک به یک نام می‌برم تا رمز موفقیت آن‌ها را خودتان استنباط کنید.

در خلاصه این کتاب حاوی داستان‌های زیبایی است که در زمینه تجارت برای هر کسی چه فرد ساده و چه مدیر و چه تاجر می‌تواند جالب باشد و او را با دیگر مسائل مهم در دنیای تجارت آشنا کند و راه حلی مناسب پیش رویش بگذارد.

فهرست مطالب

فصل 1: شکستن مرزها
فصل 2: یک مدیر بین‌المللی جدید
فصل 3: عقد قرارداد جهانی
فصل 4: شروع با یک برگه خالی
فصل 5: شفاف‌سازی کنید تا حقایق آشکار شود
فصل 6: هنر به کارگیری برنامه ها
فصل 7: محصولات جدید، حلال مشکلات
فصل 8: ساده کردن امور دشوار، حاصل تلاش و پشتکار است
فصل 9: چگونه به جایگاههای برتر دست پیدا کنیم؟
فصل 10: حرکت مقتدرانه در مسیر جدید
فصل 11: مردی که یک تغییر بزرگ به وجود آورد
فصل 12: بازگشت دوباره

 ۱۶۰ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-64-6 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن

برای دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب مدیریت شگفت انگیز نیسان: کارلوس گوسن
Ata Ghavami
۱۳۹۶/۱/۲۲
کتاب بسیار عالی و بسیار آموزنده
تشکر بخاطر نسخه پی دی اف
حسین سرافراز اردکانی
۱۳۹۵/۷/۵
کتاب فوق در بردانده مطالب خیلی ارزشمند است .
pooya sa
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
کتاب میتوانست دربرگیرنده دیدگاه ها و ایده های مدیریتی نابی باشد اگر ترجمه و ویراستاری خوبی شده بود. ترجمه متاسفانه بسیار ضعیف است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)