دانلود کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده

کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده نوشته‌ی پری تیمز، در حوزه‌های عمومی و مدیریتی منابع انسانی، رفتار سازمانی و کسب و کار نکات مهمی را ارائه می‌دهد.

با توجه به تمرکز پری تیمز (Perry Timms) در کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده (‬‬HR 2025 human resource management in the future) بر روی منابع انسانی، می‌تواند منبع مفیدی برای مدیران، کارشناسان، مشاوران و دانشجویان در حوزه‌های مختلف و منابع انسانی و خصوصاً رشته‌های مدیریت، امور مالی، حقوق و همچنین کارآفرینان و علاقه‌مندان به مطالعه در این حوزه باشد.

مدیریت منابع انسانی در حال حاضر نمی‌داند چطور چارچوب‌های درستی که بتواند از مهارت‌ها استفاده کند را بسازد و لازم دارد تا بسیاری از حرفه‌ها را تغییر دهد چون به تمام محیط‌ زیست و روان مردم که به طرز باور نکردنی‌ای غیرقابل‌ پیش‌بینی است وابستگی دارد. اعداد هنوز هم اصول شمارش هستند و تکنولوژی هنوز هم یک سازه‌ی دوتایی است.

گونه‌ای جدید از مدیریت منابع انسانی حرفه‌ای وجود دارد که مشتاق است اعتبار را دوباره برقرار کرده و طوری تأثیر بگذارد که بسیاری از افراد حرفه‌ای گذشته حتی جرأت فکر کردن به آن را به خود نمی‌دهند. زمان رنسانس برای مدیریت منابع انسانی است. همان‌طور که پری تیمز می‌گوید: این آرزوی اوست که این کتاب آن پروسه را شروع کرده و کاتالیزگر برنامه‌های هنری بیشتر، تفکر نابغه‌ای و اثرات ماندگار باشد.

پس این اثر اولین کتاب از سری آثاری است که روی تفکرات راجع به آینده و تمایلات به وجود آمده از شاغلین از سراسر دنیا که بعضی از آن‌ها بر اساس اولین انتخابات خود وارد پهنه‌ی حرفه‌ای مدیریت منابع انسانی شده و بعضی دیگر که در طول زمان کاری خود وارد آن شده‌اند، تمرکز کرده است.

همگی بر سر یک موضوع اذیت شده‌اند؛ مدیریت منابع انسانی برای تأثیرگذاری چه کاری خواهد کرد: ارتباط و تلاش یک‌سره برای بهتر کردن یک چیز از چیزی که در گذشته بوده و اینکه فردا حتی باید از امروز هم بهتر باشد. این طرز فکر ایده‌آلی نیست. چیزی است که همه‌ی شما در طول ماجراهای زندگی کاری خود نیاز دارید.

جملات برگزیده کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده:

- سنت، توهم تداوم است.
- نمایش دادن، هشتاد درصد موفقیت است.
- زمان، روش طبیعت برای جلوگیری از روی دادن همه چیز به طور یک‌ دفعه است.
- چرا روزهای ما با اعداد شماره‌گذاری شده‌اند و برای شماره‌گذاری آن‌ها از حروف استفاده‌ نشده است؟
- ما همه به آینده علاقه‌مند هستیم چرا که آینده جایی است که شما و من باقی مانده‌ی عمرمان را سپری خواهیم کرد.

در بخشی از کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده می‌خوانیم:

من عاشق یادگیری هستم. یادگیری چیزی است که واقعاً من را سرسخت می‌سازد. اگر یک روز چیز جدیدی یاد نگیرم آن روزم تلف شده است. آنچه دیدگاه شما را درباره‌ی روح انسان تشکیل می‌دهد، بدون شک یادگیری و در نتیجه کنجکاوی است؛ حصول اطلاعات و حقیقت و بینش؛ ادراک و استنتاج؛ باور و کاربرد؛‌ ارزیابی و بکارگیری، ما را قادر ساخته است تا از طرق بدوی به سمت درک عمیق‌تر و اثر بر خود و آن چه اطرافمان است در طول تاریخ حرکت کنیم. نه همیشه برای فکر خوب اما بسیار این چنین است. سنت‌های فرهنگی؛ فنون پزشکی و بقا؛ آفرینش و اکتشاف؛ همه‌ی چیزهای شگفت‌انگیز. ما از آن‌هایی که قبل از ما بوده‌اند و در اطراف ما هستند می‌آموزیم. ما در مورد یادگیری، تمدن‌سازی نموده و بسیاری از ما هستیم که آن حقوق بنیادی را برای یادگیری به عنوان یکی از آزادی‌های مطلوب خود، حفظ نموده‌ایم.

بنابراین ما خودمان را پیدا کردیم - در بخش دوم قرن بیستم و در حدود 21 سال در یک ربع قرن. ما تا به حال آموخته‌ایم، اما به طور مداوم نیز به شدت آسیب‌ دیده‌ایم. سیاره‌ی ما؛ زندگی مادی ما؛ خودمان و سیستم‌های ما. جنگ، شکار، از بین بردن منابع و ریزش اقتصادی. شما فکر می‌کنید که از بین رفتن چندین افسردگی / رکود برای ما، چطور می‌تواند به ما در خصوص مدیریت پول کمک کند؟ این فقط یک محدوده است.

به نظر می‌رسد که ما خیلی زود یاد می‌گیریم. بعضی از رویکردهای ما که با اعتماد به نفس آن را پیش‌بینی می‌کنیم، به کار می‌روند. خواندن مالکوم گلدول، آخرین کتاب داوید و گولیته اشاره به وسواس در اندازه‌ی کوچک‌تر کلاس درس در نظام آموزشی ایالات‌ متحده دارد.

بنابراین یاد می‌گیریم؛ و ما از این یادگیری، اقدام به عمل می‌کنیم و به چیزهای بهتر امیدواریم. راه باید این باشد. به نظر می‌رسد گاهی اوقات می‌دانیم که باید بیشتر یاد بگیریم، اما ما به جای انجام دادن کارهای آزمایش شده، از بهترین روش‌ها کنار گذاشته می‌شویم - در اینجا یک کتاب وجود دارد که همه آن را دارند. به هر حال بگذارید به یادگیری در سال 2013، آن چه که پروفسور گری هامل به درستی به آن اشاره کرد، "مدیریت بی‌نظیر" نگاه کنیم.

 ۷۴ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8904-97-7 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: منابع انسانی 2025 – ترقی / رشد آینده‌ شناسی منابع انسانی
فصل دوم: منابع انسانی 2025 - کار 2025 به چه شکل است؟
فصل سوم: متخصصان منابع انسانی 2025
فصل چهارم: سبک استخدام در سال 2025
فصل پنجم: جوایز 2025 – تنها راه، اخلاقیات است
فصل ششم: مدیریت عملکرد؟ شروع کن، زمان تو رو به پایان است...
فصل هفتم: یادگیری، یادگیری، یادگیری. اگر خواهان آن باشید نمی‌توانید از آن اجتناب کنید.
فصل هشتم: راه‌های خروج در حال اتمام است

راهنمای دانلود کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده

برای دانلود کتاب مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت منابع انسانی 2025: مدیریت منابع انسانی در آینده
اسماعیل نوروزی
۱۳۹۸/۸/۲۵
کتاب قابل مطالعه و تفکر در نگرش برای بازسازی مدیریتی در سطوح عالی مدیریتیست.
محمدحسین باسامی
۱۳۹۸/۶/۱۳
عالی و سپاس
فاطمه نیکوکار
۱۳۹۹/۹/۲۲
با احترامی که برای مترجمین قائلم، جمله بندی و ترجمه‌ی کتاب بسیار ضعیف بود. و اصلا قابل فهم نیست. واقعا نتونستم استفاده کنم ازش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)