دانلود کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره

برایان تریسی در کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره، 21 ایده از مهمترین ایده‌هایی که در زمینۀ مذاکره آموخته به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید هم‌اکنون شروع به استفاده کنید تا معاملات بهتری برای خودتان، شرکت‌تان و سازمان‌تان حاصل کنید.

موفقیت شما در تجارت و زندگی ممکن است به وسیله‌ی توانایی‌تان در مذاکره برای بهترین منافع‌تان تعیین شود. در حقیقت، مذاکره فرآیندی برای تمام زندگی است که بر هر چیزی که انجام می‌دهید، هر چیزی که می‌گویید و تقریبا همه‌ی تعاملات‌تان با دیگران هم در زمینه‌ی فردی، کسب‌و‌کار و اجتماع و هم از خیلی جنبه‌های دیگر تاثیر می‌گذارد. اگر نتوانید به نفع خود مذاکره کنید، اگر نتوانید بر سر منافع‌تان مذاکره کنید، آنگاه بازیچه کسانی قرار خواهید گرفت که می‌توانند به خوبی برای به دست آوردن منافع خود مذاکره کنند.

نکته‌ی کلیدی این است که مذاکره یک مهارت است و شما می‌توانید این مهارت را بیاموزید. می‌توانید در این زمینه بهتر شوید. هر چقدر در این زمینه بیشتر تلاش کنید، این فرآیند را بهتر درک می‌کنید و بعد هر چقدر که بیشتر در مورد آن فکر کنید، بهتر می‌شوید و هر اندازه مذاکره‌ کننده‌ی بهتری باشید، شادتر خواهید شد، اعتماد به نفس‌تان بیشتر خواهد شد، بیشتر به خودتان متکی خواهید شد، با کنترل بیشتر روی سرنوشت‌تان، به درجه‌ای خواهید رسید که می‌توانید برای بهترین منافع‌تان مذاکره داشته باشید.

برایان تریسی (Brian Tracy) در دوران کاری خود در مورد قراردادهای میلیون دلاری فراوانی مذاکره کرده است. کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره (Effective Manager Negotiating Strategies And Tactics)، ابزاری مناسب برای تجلی قدرت شما در مذاکرات کاری و شخصی است.

در بخشی از کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره می‌خوانیم:

مذاکره یک بازی است؛ همه‌اش بازی است. این نکته‌ی عالی است که باید درپس زمینه‌ی ذهن‌تان داسته باشید. همه‌ی این‌ها یک بازی است. واقعیت نیست، جدی‌ترین مسئله‌ی زندگی نیست، مذاکره یک بازی است. بعضی از افراد به مذاکره به عنوان بزرگ‌ترین بازی زندگی نگاه می‌کنند و حتی اگر امکان بهبودی وجود نداشته باشد باز هم بر روی مذاکره اصرار دارند. آن‌ها فقط دوست دارند که اصرار کنند و چانه بزنند، آن‌ها دوست دارند مذاکره کنند چون بخشی از بازی است و این برای آن‌ها سرگرم کننده است و اگر به مذاکره به عنوان یک سرگرمی نگاه کنید، آنگاه به دنبال شکار فرصت‌ها در هر زمانی که بتوانید هستید تا مذاکره کنید.

فهرست مطالب

مقدمه
کلید یک: هر چیزی قابل مذاکره است
کلید دو: هدف مذاکره
کلید سه: سبک‌های مذاکره
کلید چهار: قدرت
کلید پنج: احساسات
کلید شش: زمان
کلید هفت: گزینه‌های انتخابی
کلید هشت: بدانید چه می‌خواهید
کلید نه: آماده‌سازی
کلید ده: موفقیت ها
کلید یازده: قانون وضعیت معکوس
کلید دوازده: فرضیات و گمان‌ها
کلید سیزده: قانون چهار
کلید چهارده: نشانه‌های یک مذاکره کننده موفق چیست؟
کلید پانزده: عناصر پیشنهادی مذاکره
کلید شانزده: روشی برای ترغیب
کلید هفده: ترغیب با استفاده از اثبات اجتماعی
کلید هجده: تاکتیک‌های مذاکرات بر سر قیمت
کلید نوزده: روش ترک محل
کلید بیست: چهار فاکتور کلیدی
کلید بیست و یک: هیچ مذاکره‌ای هیچ‌گاه پایان ندارد

 ۴۹ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره

برای دانلود کتاب مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیر کارآمد: تکنیک‌ها و راهبردهای مذاکره
احمدرضا اسدی
۱۳۹۷/۷/۲۱
خیلی خوبه. خیلی ساده و مفهومی راههای مذاکره رو میگه. برا شروع عالیه
reza rezaei
۱۳۹۷/۴/۱۷
این کتاب به نظرم درب ورود علم مذاکره است، خیلی ساده و روان مفاهیم و کاربرد مذاکره رو بیان میکنه، با این کتاب شروع کنید.
مهیار عسکری
۱۳۹۷/۳/۴
خوب خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)