دانلود کتاب مذاکره سبز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مذاکره سبز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مذاکره سبز

کتاب مذاکرۀ سبز، نوشتۀ علی بهرام پور، دربارۀ مذاکره صحبت می‌کند، ما روزانه بیشتر از ۵۰ هزار مذاکره با خود و دیگران انجام می‌دهیم.

در مذاکرۀ سبز، ابتدا به شما در می‌یابید که مذاکره چیست. مثلاً موبایلتان ساعت 8 صبح به صدا درمی‌آید. دیشب دیر خوابیده‌اید و الآن احساس خستگی می‌کنید. باید به سر کار بروید؛ حالا اگر یک ربع دیرتر بروید، اتفاق خاصی نمی‌افتد! یا اصلاً امروز نمی‌روید؛ برای غیبتتان یک گواهی پزشکی به رئیستان می‌دهید. حالا با مذاکراتی که در ذهن انجام دادید، یک مرخصی دارید، پس بهتر است امروز را استراحت کنید.

شاید اسم مذاکره ما را به یاد دعوا و جنگ بیاندازد، ولی مذاکره دعوا نیست. مذاکره نوعی تعامل است. مذاکره پیروزی یک‌طرف و باخت طرف دیگر نیست. در فیلم‌ها دیده‌ایم که بازیگر روی میز می‌کوبد و می‌گوید یا حرف من یا هیچ! ولی این‌طور نیست. ما با دیگران برای رسیدن به هدف و خواسته‌ای مشترک، مذاکره می‌کنیم. مذاکره نوعی مصالحه هست. وقتی ما و طرف مقابل‌مان به تناقص‌هایی می‌رسیم، مذاکره می‌کنیم. ما با درک مفهوم مذاکره متوجه می‌شویم که در روز بارها از آن استفاده می‌کنیم.

در ادامه تاکید می‌کند که افرادی که بدنبال موفقیت در مذاکره هستند، در روز بارها با آن روبرو می‌شوند. به این گفتگوها می‌پردازند و به همین گفتگوهای به‌ظاهر ساده، مذاکره می‌گویند.

علی بهرامی دوران کودکی‌اش را اینگونه بیان می‌کند که هر گاه از پدر و مادرش، خواسته‌ای داشته، آن‌ها موافقت می‌کردند. همیشه برادر و خواهرانش می‌گفتند: تو خوب می‌دانی که چه وقت و چگونه خواسته‌ات را مطرح کنی که «نه» نشنوی! در مدرسه هم وقتی بچه‌های کلاس درخواستی داشتند، از وی می‌خواستند تا آن را با معلم و ناظم در میان بگذارد. زیرا می‌دانستند که می‌تواند نظر مثبت آنها را جلب کند.

این نویسنده، بعدها در وزارت کشور و استانداری تهران که به کار مشغول شد در جلسات و نشست‌ها با شهرداران و معاونین به مذاکره می‌پرداخت.

اضافه می‌کند: "خوشبختانه من این شانس را داشتم که از نزدیک با تعدادی از شرکت‌های بزرگ و معتبر بین‌المللی در کشورهای روسیه، بلاروس، ترکیه و مالزی به عنوان مشاور و مذاکره کننده همکاری کنم."

کتابی که در دست دارید، حاصل بخشی از دانش و تجربیات این نویسندۀ با استعداد، در زمینه اصول و فنون مذاکره است و همچنین اظهار خوشحالی می‌کند از اینکه می تواند تجربیات خود را در اختیار هم‌ وطنانش قرار دهد تا آنها نیز بتوانند اصول مذاکره را یاد بگیرند و در کار و زندگی روزمره خود به کار ببندند.

شما با تهیه این کتاب علاقه‌مندی خود را برای یادگیری اصولی و علمی مهارت‌های مذاکره نشان دادید. اگر حتی یکی از شرایط زیر را دارید، خواندن این کتاب می‌تواند برای شما سودمند باشد و می‌توانید از راهکارهای ارائه‌شده در این کتاب به راحتی در کار و زندگی روزانه بهره ببرید.

اگر به کاری مشغول هستید (فرقی ندارد کارمند هستید یا کارفرما).
اگر با همسر یا اعضای خانواده خود زندگی می‌کنید.
اگر با خود گفتگوهای درونی دارید.
وقتی بین خواسته ما و طرف مقابل فرق و تضاد باشد، مذاکره صورت می‌گیرد.
در این کتاب با مفهوم مذاکره آشنا می‌شوید و درمی یابید که مهم‌ترین کار قبل از هر مذاکره، تمرین است.

 ۹۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-005-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۴۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول : تعریف و اصول مذاکره
فصل دوم: ریز و درشت های مذاکره
فصل سوم: اصول مذاکره
فصل چهارم: مذاکرات مجازی
جمع‌بندی
تقدیر و تشکر

راهنمای دانلود کتاب مذاکره سبز

برای دانلود کتاب مذاکره سبز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مذاکره سبز
علی مرکبی
۱۳۹۶/۷/۴
کتاب غیر مفیدی نبود. پیشنهاد من این است که کتابهایی بمراتب بهتر در این زمینه از جمله کتابهای برایان تریسی را مطالعه بفرمائید.
Hamid Vojkani
۱۳۹۶/۴/۷
خیلی جالب بود مخصوصا ریز و درشت‌های مذاکره
محمود کریم زاده
۱۳۹۶/۴/۶
درود بر شنا استاد بهرام پور
یک کتاب خوب و ارزشمند و کاملا مفید و کاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)