دانلود کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان

کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان، به تالیف میر مجید خلخالی زاویه، مجموعه‌اى است از بیش از یک‌هزار و چهارصد نقل‌قول کوتاه از بزرگان، فلاسفه، حکما، دانشمندان، هنرمندان، سیاستمداران، شعرا و مفاخر ادبى جهان که درباره زنان و مردان، رفتارها، حالات و روحیات و عواطف و احساسات آن‌ها، و وجوه مختلف زندگى زناشویى، از گذشته تا حال. 

عاقل‌ترین مردان هم در مورد زنان احمقانه رفتار مى‌کنند، ولى حتى احمق‌ترین زنان در مورد مردان عاقلند...

براى سهولت استفاده خوانندگان، این نقل‌قول‌ها به‌صورت موضوعى در هفده بخش مجزّا دسته‌بندى شده‌اند، که البته تعدادى از این نقل‌قول‌ها به دلیل محتوایشان مى‌توانستند در ذیل دو یا چند سرفصل قید گردند، ولى به جهت پرهیز از مکررگویى، تلاش شده که هر نقل‌قول صرفا در ذیل عنوانى که بیشترین همخوانى را با محتواى آن دارد آورده شود. همچنین برخى نقل‌قول‌ها که گوینده آن‌ها ناشناس بوده است با کلمه «گمنام» مشخص شده‌اند. 

همچنین، به جهت این‌که کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان از آموزه‌هاى ناب دینى خالى نباشد، آیاتى از قرآن کریم و احادیثى از حضرت رسول (ص) به‌عنوان حجّت و فصل‌الخطاب به آن افزوده شده است. 

در کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان بى‌طرفى کامل در ذکر نقل‌قول‌ها رعایت شده، دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات افراد متعلق به طیف‌هاى مختلف فکرى را در کتاب بگنجاند. 

فهرست مطالب

مقدمه مؤلف
زنان
مردان
زنان و مردان
همسران و مادران
شوهران و پدران
عشق
تنهایى و تجرّد
ازدواج و زناشویى
چند همسرى
اختلاف و مشاجره
خیانت و بى‌وفایى
طلاق و نفقه
زیبایى
مُد و لباس
سن و پیرى
پول و ثروت
فمینیسم

 ۲۱۶ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-283-8 

چاپ ۱۳۸۷: ۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان

برای دانلود کتاب مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مردان از زبان زنان، زنان از زبان مردان
Abad Afshar
۱۳۹۶/۸/۲۴
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)